DANAS UMRLE JOŠ DVE – TOKOM APRILA 41 OSOBA: U kovid bolnici u Leskovcu hospitalizovano 159 pacijenata
U KOVID bolnici u Leskovcu, u poslednja 24 časa, preminule su još dve osobe, a lekari su primili 12 novoobolelih i kućama otpustili 13 pacijenata. Trenutno je na bolničkom lečenju 159 ljudi.
FOTO I.Mitić
Borbu sa posledicama virusa korona izgubila je sedamdesetjednogodišnja pacijentkinja iz Vlasotinca i pacijent, star 85 godina, iz Leskovca.
Terapiju kisonikom prima 127, a na respiratorima je pet osoba. Jedan pacijent je intubiran, a četiri se nalaze na neinvazivnoj mehaničkoj ventilaciji.
Od ukupnog broja hospitalizovanih na opaki virus je pozitivno 125, negativno je 13, isto toliko osoba čeka rezultate, a osam testiranje.
Od početka ovog meseca u „crvenoj zoni“ u Leskovcu od posledica opakog virusa preminula je 41 osoba.
SUKOB NAM JE PRED VRATIMA Rute upozorava: Mi smo sledeća meta Rusije
RUSIJA bi mogla da bude spremna da upotrebi vojnu silu protiv NATO-a u narednih pet godina, smatra generalni sekretar NATO-a Mark Rute.
11. 12. 2025. u 15:46 >> 16:40
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne
SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.
11. 12. 2025. u 16:22
PEJAKOVIĆ: Srbi su skupo platili LAŽ o Jugoslaviji, koja traje od '45 i plaćaćemo je još
GLUMAC Nikola Pejaković oduševljava publiku širom regiona ulogom Momčila u seriji "Tvrđava", koja se bavi ratnim devedesetim i raspadom nekadašnje države Jugoslavije.
13. 12. 2025. u 15:33
Komentari (0)