"HUMANITARNI PONEDELJAK" NA ŠTRANDU: Pomoć za lečenje Saše Ivankovića
AKCIJA "Humanitarni ponedeljak" na novosadskoj plaži Štrand danas je namenjena devetnaestogodišnjem Saši Ivankoviću koji boluje od autizma i epilepsije i ima trajni poremećaj neurološkog i psihičkog tipa.
Foto Gradsko zelenilo
Novac koji će se prikupljati u ovoj akciji neophodan je kako bi se mladiću korigovale posledice epileptičnih napada, za suplemente koje godinama koristi u sklopu lečenja.
U akciji prošlog ponedeljka koja je bila namenjena Ivi Milenkovski, koja od rođenja boluje od cerebralne paralize, prikupljeno je 90.690 dinara.
Iz JKP "Gradsko zelenilo", koje upravlja kupalištem, obaveštava sugrađane koji imaju potrebe za ovakvom vrstom pomoći da svoje zahteve mogu doneti na glavnu blagajnu Štranda.
Preporučujemo
MIR NEMA ALTERNATIVU: U Vršcu obeležena godišnjica početka bombardovanja (FOTO)
24. 03. 2026. u 17:12
PRIJEM ZA PORODICE POGINULIH: I Vlasotince obeležilo godišnjicu NATO agresije (FOTO)
24. 03. 2026. u 15:49
NE ZABORAVLjA ODAKLE JE: Gest Branka Palikuće, pravog Ere iz Čikaga (FOTO)
24. 03. 2026. u 15:37
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)