ZBOG OBILNOG SNEGA U VALJEVU: Zabranjeno kretanje parkom Pećina
U VALjEVU je strogo zabranjeno kretanje parkom Pećina, zbog opasnosti od lomljenja velikih grana i izvaljivanja celih stabala usled opterećenja snegom i nakvašenog zemljišta.
FOTO TANJUG/ BANKO LUKIĆ
Gradsko preduzeće “Agrorazvoj valjevske doline”, koje se stara o najvećem parku u Valjevu, upozorilo je građane da zbog sopstvene bezbednosti ne ulaze u taj prostor i ne parkiraju vozila u neposrednoj blizini drveća. Ekipe ovog preduzeća su na terenu i prate situaciju nastalu zbog pojave takozvanog snegoloma.
Preporučujemo
ULAZ ZA LEČENjE MALOG KONSTANTINA: Na "Štrandu" još jedan "Humanitarni ponedeljak"
03. 07. 2026. u 16:05
PAJKIĆ NA BALKANSKOM PRVENSTVU ZA MLAĐE JUNIORE: Veliki uspeh atletičara iz Ćuprije
03. 07. 2026. u 11:19
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SRBIJA JE POČASNI GOST U PARIZU" Milanović pobesneo: Oni nisu ni u EU, ni u NATO, ni u Koaliciji voljnih
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović izjavio je danas da Srbija ima ulogu počasnog gosta na vojnom defileu u Parizu povodom Dana Bastilje, a da je Hrvatska počašćena što su je tamo pozvali.
03. 07. 2026. u 15:08
ZELENSKI ODLAZI U ISTORIJU? Ovaj čovek ulazi u trku za predsednika Ukrajine
VALERIJ Zalužni, bivši vrhovni komandant i trenutni ukrajinski ambasador u Ujedinjenom Kraljevstvu, rekao je sadašnjem predsedniku zemlje, Volodimiru Zelenskom, da namerava da postane novi predsednik Ukrajine.
01. 07. 2026. u 15:45
ŽENA PODMETNULA BOMBU: Šok otkriće o napadu na ukrajinskog oligarha (VIDEO)
NA SNIMCIMA se vidi osumnjičena sa velikim crnim šeširom, crnim prslukom preko bele odeće i belim sportskim patikama.
02. 07. 2026. u 21:58
Komentari (0)