DANI SRPSKE U SRBIJI: Pred vranjskom publikom igrana predstava "Zla žena"
U okviru tradicionalne manifestacije ,,Dani Srpske u Srbiji“, sinoć je Pozorištu ,,Bora Stanković“ prikazana predstava ,,Zla žena“, gostujućeg pozorišta iz BijeLjine, saopšteno je na zvaničnom sajtu Grada Vranja.
Foto: J.S.
Denis Šulić, ministar u Vladi Republike Srpske, istakao je zadovoLjstvo što delegacija Republike Srpske i ove godine boravi u Vranju.
- Ovo je prilika da razmenimo iskustva, ali i da prisustvujemo različitim kulturnim i poslovnim događajima. Večeras ćemo pogledati predstavu pozorišta iz Republike Srpske, a sutra se manifestacija svečano zatvara u Narodnom pozorištu u Nišu - istakao je Šulić.
On je rekao da se ovogodišnji ,,Dani Srpske u Srbiji“ obeležavaju u 13 gradova, a među njima je i Vranje.
Preporučujemo
ZBOG KVARA NA GLAVNOM DOVODU: I danas problem sa vodosnabdevanjem Paraćina i Ćuprije
21. 01. 2026. u 16:42
IDEJA ZA „UBISTVO U ORIJENT EKSPRESU “ ROĐENA U SRBIJI: 50 godina od smrti Agate Kristi - "kraljice zločina"
KADA je Agata Kristi dvadesetih godina prošlog veka sela u legendarni Orijent ekspres, nije mogla ni da sluti da će joj upravo taj voz, njegovi putnici i predeli kroz koje je prolazio, podariti jednu od najslavnijih priča u istoriji književnosti.
21. 01. 2026. u 16:48
TRAMP SAOPŠTIO UDARNU VEST O GRENLANDU U DAVOSU
PREDSEDNIK SAD Donald Tramp rekao je da neće koristiti silu protiv Grenlanda.
21. 01. 2026. u 15:13
KOLINDA SKOČILA U LEDENO MORE: "Vidi se da iz aviona da je AI" - mnogi ne veruju njenom snimku sa Antartika (VIDEO)
BIVŠA predsednica Hrvatske Kolinda Grabar-Kitarović skočila je u ledeno more na Antartiku, a snimak tog skoka objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram.
22. 01. 2026. u 10:10
Komentari (0)