SPORTSKE IGRE U JARKOVCU: Tradicionalno 62. po redu
TRADICIONALNE 62. po redu Sportske igre opštine Sečanj održane su na lepo uređenim terenima u mestu Jarkovac.
S, Mladenovski
Ekipa opštine Sečanj osvojila je prvo mesto u generalnom plasmanu, drugoplasirani su bili domaćini iz Jarkovca, dok je treće mesto pripalo ekipi Jaša Tomić.
Ekipe su se nadmetale u malom fudbalu, rukometu, basketu, odbojci i još nekim pojedinačnim sportovima, u muškoj i ženskoj konkurencniji najbolji su bili Sečanjci, a od svih mesnih zajednica i sela, jedino su Jaša Tomić i Sečanj imali ekipe u svim kategorijama takmičenja.
Preporučujemo
NA PLANINI BOBIJI IZNAD LjUBOVIJE: Veliki narodni saborVidovdan-vazda put i vidik
28. 06. 2026. u 15:11
BESPLATNI PREGLEDI U NIŠKIM SELIMA: Brzo do dijagnoze bez uputa i zakazivanja
25. 06. 2026. u 15:31
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
AMERIKANCI BRUJE: Vučić najavio kupovinu HQ-9, Srbija bi mogla da ima najmoćniji PVO sistem u Evropi!
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić izjavio je juče, tokom prikaza novih i modernizovanih sredstava i sistema Vojske Srbije na vojnom aerodromu u Batajnici, da će Srbija nabaviti kineski protivvazduhoplovni sistem dugog dometa HQ-9, koji zapadni vojni analitičari ocenjuju kao pandan ruskom S-300, dok pojedine analize njegove sposobnosti porede i sa sistemom S-400.
29. 06. 2026. u 15:26
UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum
KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.
24. 06. 2026. u 18:41
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)