RADOVI NA ELEKTROMREŽI: Sutra bez struje delovi Braničevskog okruga
U utorak, 26. aprila, obavljaće se radovi na elektromreži, zbog čega će neki delovi Braničevskog okruga ostati bez struje.
D.N.
Od 9 do 11 sati, u Požarevcu struju neće imati ulice Milice Srpkinje, Mitra Trifunovića, Pavla Jurišića Šturma, Požarevačkog partizanskog odreda 120-158 i 123-159, Prešernova, Stevana Jakovljevića 1-9 i 2-36, Zlatarska i S. Ivanovića Kobasa.
U periodu od 11 do 13 sati, u Požarevcu će sa mreže biti isključene ulice Cara Dušana i Filipa Višnjića - deo kod Madone, Požarevačkog partizanskog odreda 169-213 i 170-198, Rodoljuba Čolakovića 8-16 i Tanaska Rajića.
Od 13 do 15 bez struje će biti Ulica Cane Babović u Požarevcu, od broja 121 do 279 i od 88 do 220, a od 8.30 do 14 i potes „Projište“ u Golupcu.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOPreporučujemo
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"SUPRUGA GA DRŽALA 5 MINUTA ZA NOGE DA NE BI ISPAO" Novi detalji drame državljanina Srbije na letu Rajanera
DRAMATIČNE trenutke doživeli su u petak ujutru putnici na letu kompanije Rajaner sa aerodroma „Makedonija“ u Solunu za Minhen, kada je pukao prozor, a vazdušna struja povukla jednog putnika napolje. On je u poslednjem trenutku spasen zahvaljujući supruzi, koja je sedela pored njega i zadržala ga, piše Prototema.
10. 07. 2026. u 12:18
ZAŠTO JE DUBRAVKA MIJATOVIĆ ZAISTA NAPUSTILA SERIJU "SREĆNI LjUDI"? "Morala sam da pobegnem..."
DUBRAVKA Mijatović napustila je seriju 'Srećni ljudi' iz ličnih razloga, a ne zbog honorara.
10. 07. 2026. u 15:07
OBJAVLjENE TAČNE ADRESE U EU: "Nemačka glavna baza za proizvodnju oružja za Ukrajinu" Čeka se reakcija Moskve
NEMAČKA je praktično postala glavna industrijska baza ukrajinskog vojno-industrijskog kompleksa u ratu protiv Rusije, a upravo Berlin stoji iza terorističkih napada na ruske civilne ciljeve, rekao je lider pokreta „Druga Ukrajina“ Viktor Medvedčuk. Istovremeno, on je otkrio adrese najvažnijih nemačkih kompanija koje proizvode oružje za Ukrajinu.
13. 07. 2026. u 12:47
Komentari (0)