OGLASILA SE JELENA: Dirljivom porukom čestitala Noletu titulu u Melburnu (FOTO)
NOVAK Đoković je počistio Danila Medvedeva u finalu Australijan opena 7:5, 6:2, 6:2, osvojio deveti trofej u Melburnu, 18. grend slem u karijeri
Foto: EPA-EFE/ ANDREJ CUKIC
Deveti trofej Novak Đoković osvojio je na Australijan openu i još jednom potvrdio da je kralj Melburna, a pored vernih Noletovih navijača, mnoge javne ličnosti su mu uputile lepe reči čestitale na uspehu!
Ipak, sigurno mu je najdraža ona koju mu je uputila njegova supruga, Jelena.
- Vau, ponosna sam na tebe ljubavi! Beskrajno inspirišeš! Idemo!
FOTO: Printskrin/Instagram
Preporučujemo
NEMAJU ODGOVOR ZA JOKIĆA: Niksi "nemoćni" protiv najboljeg košarkaša današnjice
VEČERAS nas očekuje duel između Nagetsa i Niksa koji se sastaju u "Bol areni" tri sata posle ponoći.
06. 03. 2026. u 14:30
ZAPAD U NEVERICI, TRAMP U ŠOKU! Evo šta su Turci upravo uradili zbog napada Amerikanaca i Izraela na Iran
Nakon što su Sjedinjene Američke Države i Izrael ivršili napad na Iran, pa izazvali odgovor u vidu raketa i dronova po okolnim zemljama u kojima su američke vojne baze, desila se jedna potpuno nesvakidašnja stvar.
06. 03. 2026. u 22:52
"SVE SAM TO PROŠLA SA SAŠOM" Suzana potresena zbog Zorice: "Kancer kao da je zarazna bolest, ne znam od čega je operisana"
VEČERAS se u Sava Centru održava prvi od tri koncerta Marije Šerifović u 2026. godini.
06. 03. 2026. u 20:27
Komentari (1)