MOŽE KONKURENCIJI DA BUDE MAJKA: Venus Vilijams prihvatila specjalnu pozivnicu, sa 45 godina ponovo na teniskom terenu
Nekada jedna od najboljih na svetu, Venus Vilijams, nakon više od godinu dana ponovo će izaći na teniski teren i to u 45. godini života.
FOTO: AP/Tanjug
je odlučila da prihvati specijalnu pozivnicu na turniru u Vašingtonu i prihvati se reketa ove nedelje.
Osvojila je Venus sedam Grend slem titula – i to samo u singlu, sveukupno je na 23 – igrala finala na svim najvećim turnirima, bila prva na svetu...
Međutim, ne želi da odsvira kraj. Iako će i posle ove nedelje biti daleko više neaktivna nego aktivna teniserka, zvanične penzije još nema.
- Imaš 45 godina, možeš da radiš šta hoćeš, sve ti ide pod ruku, vruće je i sparno... Zašto? - upitao je novinar Vilijams pred početak turnira u Vašingtonu.
Stigao mu je odgovor u jednoj rečenici.
- Zašto da ne?
Venus će u prvom kolu turnira u Vašingtonu, koji pripada Seriji 500, igrati protiv sunarodnice Pejton Sterns – trenutno 35. teniserke sveta
Bonus video: Nesvakidašnja scena, "ujedinili" se "grobari" i "delije" posle derbija
Preporučujemo
"UKRADENO KOSOVO, TURSKA, ALBANIJA..." Poljaci spremaju haos u Novom Pazaru
21. 07. 2025. u 13:30
ITALIJA U NEVERICI: Janik Siner ima novu devojku, šta mislite odakle je? (FOTO)
21. 07. 2025. u 12:33
JUVE "PLAČE" ZA VLAHOVIĆEM: Srbin baš fali "staroj dami" koja bi se da je on tu borila za titulu!
POSLE propuštene prilike da protiv Lećea upiše novu pobedu za vikend, Juventus će tražiti brz odgovor u utorak veče kada gostuje Sasuolu na "MAPEI stadionu" u okviru 19. kola Serije A (20.45).
06. 01. 2026. u 07:30
DOSAD NEZABELEŽENO! Novak Đoković snimljen kako moli za ovo (VIDEO)
Novak Đoković se pobrinuo da najnovije vesti iz tenisa - budu nesvakidašnje.
06. 01. 2026. u 15:38
AKO VAM AUTO PROKLIZA: Savet automobiliste koji može spasiti živote - kako bezbedno voziti po SNEGU
ČEDOMIR Brkić objasnio je kako vozači treba da pravilno očiste automobile nakon snežnih padavina, ali i kako da voze, upravljaju i ponašaju se u saobraćaju.
05. 01. 2026. u 19:27
Komentari (0)