SINER POBEDIO POSLE VELIKE BORBE: Italijan se plasirao u polufinale Monte Karla
NASTAVIO je Janik Siner da ređe pobede. Ovoga puta je u četvrtfinalu Monte Karla bio bolji od Holgera Runea sa 6:4, 6:7(6), 6:3.
Foto: EPA-EFE/SEBASTIEN NOGIER
Italijan je još jednom pokazao da je u izvsrnoj formi i da je s razlogom jedan od favorita za titulu u Kneževini.
Prvi set odlučen je u petom gemu kada je jedini brejk napravio drugi igrač planete. U drugom segmentu su obojica bili sigurni na servis, s tim što je momak iz San Kandida propustio ukupno šest brejk lopti.
Ishod odlučujućeg seta je mogao da bude drugačiji da je Danac u petom gemu napravio brejk. Ipak, Siner se tada izvukao i potom u osmom gemu rivalu oduzeo servis. To je potvrdio u narednom gemu i stigao je do trijumfa posle dva sata i 42 minuta igre.
Italijan će u polufinalu igrati protiv Stefanosa Cicipasa koji je dva puta osvajao ovaj turnir.
BONUS VIDEO: Novak Đoković - Pet tajni zbog kojih je najbolji na svetu
Preporučujemo
KO ŽIV, KO MRTAV! Novak Đoković se tresao u Monte Karlu, a onda se setio autobusa 39
12. 04. 2024. u 12:51
RUTINSKO ODRAĐIVANjE POSLA: PSŽ dolazi na "Enfild" sa dva gola prednosti i Enrike neće dozvoliti da ih ispusti
PARIŽANI su dominirali pred svojim navijačima protiv Liverpula, slavili su rezultatom 2:0 i sa ogromnim samopouzdanjem dočekuju večerašnji revanš koji je na programu od 21.00.
14. 04. 2026. u 09:30
AMERI U NEVERICI: Navijači Lejkersa traže da bivša verenica Luke Dončića dobije statuu ispred dvorane!
Luka Dončić je ovog proleća zaigrao košarku na nivou koju je teško zaustaviti. I, navijači Los Anđeles Lejkersa "znaju" kome treba da se zahvale na tome.
09. 04. 2026. u 13:11
TRAGAČ IZ "POTERE" SE SRUŠIO NA POD USRED EMISIJE: Nastao muk u studiju, vidite reakciju Memedovića (VIDEO)
VODITELj je postavio takmičaru pitanje nakon kojeg je u studiju usledila neočekivano zabavna i zanimljiva situacija.
14. 04. 2026. u 08:09
Komentari (0)