POSEBAN SPARING-PARTNER: Novak Đoković odradio trening pred prvi meč u Beogradu (VIDEO)
20. 04. 2022. u 16:03
NOVAK Đoković će ove srede prvi put izaći na teren na ovogodišnjem Srbija openu. Rival mu je Laslo Đere, a najbolji igrač sveta je pre početka tog duela trenirao.

FOTO: Tanjug/AP
Nole je sparingovao sa Karenom Hačanovim koji neće igrati meč drugog kola zbog toga što mu je duel predao Roman Safjulin, pa je tako 26. teniser planete bez borbe prošao u četvrtfinale.
Podsetimo, srpski as je ove sezone odigrao samo jedan meč na šljaci. Bilo je to u Monte Karlu, ali je poražen u drugoj rundi od kasnijeg finaliste Alehandra Davidoviča Fokine.
Meč Đoković - Đere možete da pratite uživo na portalu "Novosti".
BONUS VIDEO: NOVAK ĐOKOVIĆ SA PARAOLIMPIJCIMA: Delio loptice, dobio poklon od stonotenisera
Preporučujemo

ZVEZDA NE DA PRVO MESTO: Torpedovan TSC, Ivanić pokorio Bačku Topolu (VIDEO)
20. 04. 2022. u 17:49 >> 17:50

VUČIĆ: Putin mi nije rekao šta će biti u Ukrajini, ali sam prepoznao to u razgovoru s njim - ni 3 minuta nije pričao o tome
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić gostujući na TV Prink govorio je o izjavi Kristijana Veršolca, koji je rekao da je od srpskog predsednika saznao da će početi rat u Ukrajini.
26. 03. 2023. u 10:22

AMERIKANCI PRAVE JEDAN BLOK UNUTAR EVROPE: Predsednik otkriva šta će se u narednom periodu dešavati na političkoj sceni
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će se u narednim mesecima menjati dinamika našeg odnosa sa Evropom, i da želi da se nada da će to biti u pozitivnom svetlu.
26. 03. 2023. u 10:29

HRVAT SE POLIO BENZINOM I ZAPALIO ZBOG DRLjAČE: "Celog života se borim protiv Srba, a on peva u mom selu!" Bora nije mogao da razume mržnju
HRVAT Stojan Celiščak (1970), učesnik rata u kojem se raspala bivša Jugoslavija, polio se benzinom, a potom zapalio u znak protesta jer je poznati srpski pevač Bora Drljača, imao koncert u njegovom rodnom mestu Lepavina, nadomak Kostajnice.
25. 03. 2023. u 14:45
Komentari (0)