SRPSKI TIM SVE BROJNIJI U PARIZU: Šestoro džudista obezbedilo vize za Olimpijske igre

Танјуг

29. 05. 2024. u 07:15

SRPSKI tim je sve brojniji što se tiče takmičara koji će nastupiti na Olimpijskim igrama 2024. godine u Parizu. Za to su zaslužni džudisti.

СРПСКИ ТИМ СВЕ БРОЈНИЈИ У ПАРИЗУ: Шесторо џудиста обезбедило визе за Олимпијске игре

Foto: EPA-EFE/FRANCK ROBICHON

Naime, njih šestoro obezbedilo je vizu za Igre i sada Srbija ima 91 sportistu na najvećoj planetarnoj smotri, saopštio je Olimpijski komitet Srbije (OKS).

U Parizu će, kada su džudisti u pitanju, Srbiju predstavljati: Nemanja Majdov (90 kg), Aleksandar Kukolj (100 kg), Strahinja Bunčić (66 kg), Milica Nikolić (48 kg), Marica Perišić (57 kg) i Milica Žabić (78+ kg).

Podsetimo, Olimpijske igre na programu su od 26. jula do 11. avgusta.

BONUS VIDEO: VATROMET KOD BEOGRADSKOG POBEDNIKA: Kad "delije" slave Zvezdinu titulu na Kalemegdanu

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na Bernabeu

DRAMA DOSTIŽE VRHUNAC: Vinisijus i Prestijani u centru pažnje pred revanš, Real brani gol prednosti na "Bernabeu"

MESTO u osmini finala Lige šampiona biće rešeno u Madridu, gde Real dočekuje Benfiku posle pobede od 1:0 u Lisabonu. Gol odluke u prvom meču postigao je Vinisijus, ali rezultat nije bio jedina tema večeri – duel je obeležio incident i prekid zbog navodnog rasističkog ispada Prestijanija prema Vinisijus, što je dodatno podiglo tenziju pred revanš.

25. 02. 2026. u 06:27

Komentari (0)

NBA ŠOK! Nikola Jokić opet povređen!