BRAVO! Srpski tekvondista Stefan Takov osvojio bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Estoniji

26. 08. 2023. u 16:06

Srpski tekvondo borac Stefan Takov osvojio je bronzanu medalju u kategoriji do 80 kilograma na Evropskom prvenstvu u olimpijskim kategorijama koje se održava u estonskom glavnom gradu Talinu.

БРАВО! Српски теквондиста Стефан Таков освојио бронзану медаљу на Европском првенству у Естонији

Foto OKS

Mladi 21-godišnji Beograđanin je osvajanjem bronzane medalje u Talinu nastavio žetvu medalja, pošto je u junu osvojio srebrno odličje na Svetskom prvenstvu u Azerbejdžanu, ali tad se takmičio u kategoriji do 74 kilograma.

BONUS VIDEO: U Zagrebu se čuje Bože pravde