ZVEZDA NA TAPETU ZBOG LOŠE ORGANIZACIJE DERBIJA: Preko 600 ljudi pratilo meč, klub čeka kazna?
DISCIPLINSKA komisija Fudbalskog saveza Srbije (FSS) pokrenuće postupak protiv Crvene zvezde zbog loše organizovanog "večitog" derbija.
FOTO: FK Crvena zvezda
Delegat utakmice Časlav Lukić iz Valjeva u svom izveštaju naveo je propuste organizatora, pre svega to što su u ložama stadiona našao veliki broj navijača čime je prekršen Protokol o organizaciji utakmica u vreme pandemije, prenosi "Sport Klub".
Isti izvor navodi da se mnogi nisu pridržavali ni predviđenih mera (zaštitne maske), dok je po slobodnoj proceni delegata i saradnika u ložama (svečanim i novinarskoj) bilo više od 600 ljudi.
FOTO: M. Vukadinović
Na meču Zvezde i Partizana viđena je i bakljada navijača crveno-belih posle gola, kasnije utvrđeno da je daljinski aktivirana, a svi propusti su evidentirani i dostavljeni Aleksandru Piviću. Konačnu reč o kazni daće Disciplinska komisija FSS.
(Mondo)
Preporučujemo
JOVIĆ: Jeftino smo primili gol, teško je vratiti se, ali mi smo Partizan
08. 04. 2021. u 14:56
PANTELIĆ IMAO PORUKU ZA STANKOVIĆA I STANOJEVIĆA: Vi treba da budete primer igračima
08. 04. 2021. u 13:15
AKO JE OVO DERBI - PROMENITE MU IME: Legenda Crvene zvezde osula paljbu po "večitima"
08. 04. 2021. u 09:02
(TVITER REAKCIJE) ZVEZDAŠI LIKUJU: Partizanovci realno gledaju situaciju
07. 04. 2021. u 20:08
ZAGARANTOVANI GOLOVI? Spektakl na "Sent Džejmsis parku" bi trebao da obiluje velikim brojem pogodaka
"SENT Džejmsis park" će u utorak ponovo biti domaćin evropskog spektakla, pošto Njukasl dočekuje Barselonu (21.00) u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Biće to drugi duel ova dva kluba na istom stadionu u poslednjih šest meseci, ali je ovaj daleko bitniji od prvog koji je pripao Kataloncima rezultatom 2:1.
10. 03. 2026. u 07:10
ŠTA ĆE REĆI JELENA?! Evo šta je Arina Sabelnka radila Novaku Đokoviću u Indijan Velsu (VIDEO)
Najnovije vesti vezane za ATP Indijan Vels 2026, turnir na kome danas nastupa i Novak Đoković, nisu uobičajene.
09. 03. 2026. u 15:39
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (5)