VULIĆ POSTIGAO PRVENAC U SERIJI A: Majstorija bivšeg igrača Zvezde, Đuričić doneo bod Sasuolu (VIDEO)

17. 01. 2021. u 17:46

FUDBALERI Krotonea pobedili su Benevento sa 4:1 na svom stadionu u 18. kolu Serije A, a četvrti gol za domaće postigao je Miloš Vulić.

ВУЛИЋ ПОСТИГАО ПРВЕНАЦ У СЕРИЈИ А: Мајсторија бившег играча Звезде, Ђуричић донео бод Сасуолу (ВИДЕО)

Bivši vezista Crvene zvezde u strelce se upisao u 65. minutu. Bio je to evrogol momka iz Kruševca, koji je uneo loptu u sredinu sa leve strane i pogodio dalji ugao gola rivala koji je čuvao Lorenco Montipo.

Ovo je ujedno prvenac Vulića u Seriji A. On je inače ovaj meč počeo u startnoj postavi i na terenu je bio do 80. minuta.

Osim njega pogotke za Krotone postigli su Simi koji je dva puta pogađao mrežu rivala, a bio je i asistent kod pogotka srpskog igrača, dok je Kamil Glik zatresao sopstvenu mrežu. Jedini gol za goste postigao je Falke.

Ovo je vrlo važna pobeda za tim Đovanija Strope koji je ostao na poslednjem 20. mestu na tabeli sa 12 bodova, dok je Benevento 11. na tabeli i ima 21 bod.

Još jedan srpski fudbaler postigao je gol u Seriji A. U pitanju je Filip Đuričić koji je u petom minutu nadoknade doneo bod Sasuolu protiv Parme.

On je bio precizan sa bele tačke i tako sprečio iznenađenje.

Ekipa sa "Mapei stadiona" je osma na tabeli sa 30 bodova, dok je Parma na 19. mestu sa 13 bodova.