TOTENHEM SIGURAN PROTIV "FENJERAŠA": Majstorija Ndombelea presudila Šefildu (VIDEO)

17. 01. 2021. u 17:14

FUDBALERI Totenhema došli su do nove pobede, pošto su savladali Šefild junajted sa 3:1 kao gosti u 19. kolu Premijer lige.

ТОТЕНХЕМ СИГУРАН ПРОТИВ ФЕЊЕРАША: Мајсторија Ндомбелеа пресудила Шефилду (ВИДЕО)

Podigao je domaći tim malo formu u poslednje vreme, ali to nije bilo dovoljno da se savldaju "pevci", kojima je ovo bio deveti prvenstveni trijumf ove sezone.

Samo pet minuta je bilo potrebno igračima Žozea Murinja da dođu do vođstva. Serž Orije je pogodio mrežu domaćih posle asistencije Sona Heunga-Mina.

Totenhem je do odlaska na odmor duplirao prednost. Uradio je to Hari Kejn, pet minuta pre odlaska na odmor.

Ipak, odbijali su fudbaleri Šefilda da se predaju i uspeli su preko Mekgoldrika da smanje prednost rivala i unesu neizvesnost u utakmicu.

Krenuli du domaći po izjednačenje, ali umesto toga tim iz Londona je postigao treći gol - i to kakav!

Pravu majstoriju izveo je Tangi Ndombele. Primio je loptu u kaznenom prostoru rivala i spoljnim delom stopala lobovao Ramsdejla iskosa sa leve strane.

Do kraja utakmice nije bilo prmene rezultata, pa je Totenhem osvojio nova tri boda.

Posle ovog trijumfa četa Žoze Murinja se nalazi na četvrtom mestu sa 33 boda, koliko ima i Liverpul koji danas od 17.30 igra protiv Mančester junajted. Šefild je ostao na poslednjem 20. mestu na tabeli sa pet bodova.