BRAZIL IMA NOVOG KANDIDATA ZA SELEKTORA: Nejmaru se to nikako ne dopada
Klupa fudbalske reprezentacije Brazila upražnjena je od prošle sedmice kada je uručen otkaz Dorivalu.
FOTO: Tanjug/AP
I pre toga su čelnici tamošnjeg Saveza bili u potrazi za čovekom koji bi napao titulu na Svetskom prvenstvu 2026. godine, a debakl od Argentine (4:1) samo je ubrzao stvari.
Prvi pik dugo je bio Karlo Ančeloti, ali je Italijan nedavno rekao konačno "ne" Brazilcima, a slično je i sa Pepom Gvardiolom.
Zbog toga su se okrenuli novom rešenju, a to bi prema pisanju tamošnjih medija mogao da bude Portugalac Žorž Žesus.
U pitanju je aktuelni trener Al Hilala, za koji nastupaju Aleksandar Mitrović i Sergej Milinković-Savić.
FOTO: AP
Igrao je donedavno i Nejmar, prva zvezda brazilske reprezentacije, koji se nije u baš prijateljskim odnosima rastao sa Hilalom i Žesusom.
Zbog toga je već sada istakao nezadovoljstvo ovim izborom, ukoliko iskusni stručnjak zaista bude proglašen novim selektorom Brazila.
- Veoma sam bio uznemiren komentarima Žesusa da nisam na potrebnom nivou - rekao je Nejmar povodom svog perioda u Al Hilalu.
Imao je i komentar na moguć dolazak Žesusa na klupu Brazila.
- Ja sam igrač, nemam ništa sa tim. Nemojte da me mešate -rekao je Nejmar.
Žorž Žezus je u karijeri bio na klupi Benfike, Sportinga, Brage, Flamenga i Fenerbahčea.
Bonus video: Nikola Jokić - od dobroćudnog debeljuce, do najboljeg i najplaćenijeg košarkaša na svetu
Preporučujemo
RUSIJA JE ZGROŽENA: Velika ruska zvezda šokirala celu zemlju - javno se odrekla Rusije!
30. 03. 2025. u 15:13
NIJE MOGAO DA VERUJE: Evo šta je Dejan Stanković doživeo danas u Čečeniji
30. 03. 2025. u 18:00
" ŠTA TI MISLIŠ"? Novak Đoković u klinču nakon izgubljenog finala Majamija
31. 03. 2025. u 10:34
SPEKTAKL NA "EMIREJTSU": Arsenal bi da napravi ključan korak u borbi za titulu protiv preporođenih "crvenih đavola"
DERBI 23. kola Premijer lige donosi veliki okršaj na "Emirejtsu" gde Arsenal dočekuje Mančester junajted (17.30) u meču koji ima potpuno različitu težinu za dva kluba. Tobdžije jure titulu, dok "crveni đavoli" pokušavaju da uhvate priključak u borbi za Ligu šampiona.
25. 01. 2026. u 07:20
HRVATSKI HULIGANI NAPALI SRBE - DEVET HRVATA ZAVRŠILO U BOLNICI: Detalji tuče navijača u Tuzli
Malme i Crvena zvezda sastali su se u Ligi Evrope, a potom je došlo do tuče navijača u okolini Tuzle, u Bosni i Hercegovini, kada se deo Zvezdinih pristalica iz Republike Srpske avionom vraćao iz Švedske.
25. 01. 2026. u 14:30
SVI STE FOLIRANTI! Dara Bubamara napustila Zvezde Granda - reagovala Ceca "Nije fer, ni kolegijalno"
PEVAČICA Dara Bubamara reagovala je burno na kritike koje je dobio njen kandidat od strane njenih kolega iz "Zvezda Granda".
25. 01. 2026. u 13:10
Komentari (0)