ĐIGA ISPRED SVIH: Štoper Zvezde odigrao najviše minuta za crveno-bele u Superligi Srbije
CRVENA zvezda dominira u Superligi Srbije i ove sezone, a jedan od najvažnijih igrača u timu Vladana Milojevića je štoper Naser Điga koji je u dosadašnjem delu proveo najviše minuta na terenu.
FOTO: FK Crvena zvezda
Reprezentativac Burkine Faso se ustalio u prvoj postavi crveno-belih, te je u nacionalnom prvenstvu proveo najviše minuta na terenu (ukupno 1.002 minuta). Od 14 mečeva, koliko je klub sa "Marakane" odigrao u tekućoj takmičarskoj godini računajući domaći šampionat, 22-godišnji igrač je dobio priliku na svakom meču izuzev duela sa kruševačkim Napretkom.
Na ukupno 10 susreta je proveo po 90 minuta na terenu, dok je nešto manju minutažu imao protiv Tekstilca, Novog Pazara i OFK Beograda, kada je priliku dobijao sa klupe.
Pored toga centralni bek rođen 2002. godine je postigao i jedan gol protiv Vojvodine na "Marakani", čime je pored nemerljivog učinka u defanzivi uspeo da zatrese mrežu i uveća efikasnost tima.
Ako pogledamo i nastupe Crvene zvezde u Ligi šampiona Điga je odigrao sve četiri utakmice sa punom minutažom.
Bonus video: ČIJE JE KOSOVO? Mališani Crvene zvezde su u Moskvi ovako reagovali na povike ruskih navijača (VIDEO)
ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: "Žuta horda" se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting
BAJKOVITA evropska priča Bode glimta nastavlja se u sredu uveče, kada norveški šampion dočekuje Sporting iz Lisabona u prvom meču osmine finala Lige šampiona. Stadion "Aspmira" biće poprište novog evropskog spektakla, a domaćin se nada da može da nastavi senzacionalan pohod kroz elitno takmičenje.
11. 03. 2026. u 07:00
KARLOS ALKARAZ RAZBIO NOVAKA! Đoković ne može da dođe sebi! "Ja sam u fazonu - ŠTA SE OVDE DEŠAVA?!"
Najnovije vesti iz tenisa tiču se ATP turnira u Indijan Velsu, na koji je sa velikim ambicijama stigao i Novak Đoković.
11. 03. 2026. u 20:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)