NEOČEKIVANI TRANSFER! Bivši engleski reprezentativac potpisao za francuskog niželigaša
Bivši član engleske fudbalske reprezentacije Endi Kerol potpisao je ugovor sa fudbalskim klubom Bordo, saopštio je danas taj francuski klub.
Foto: EPA-EFE/KAREL PRINSLOO
Kerol (35), koji je u utorak prošao lekarski pregled pre potpisivanja ugovora, učestvovao je danas na prvom treningu sa svojim novim saigračima.
Centarfor, poznat po svom udaru glavom i visini od 193 centimetra, devet puta je igrao za reprezentaciju Engleske u kojoj je postigao dva gola.
Kerol je odigrao 248 utakmica u Premijer ligi i postigao 54 gola, a od prošle jeseni je igrao za klub Amjen gde je postigao četiri gola u 35 nastupa.
Pre Amjena, Kerol je igrao za Njukasl, Liverpul i Vest Hem.
Preporučujemo
BARSELONA ČUVA BISERA: Jedan od ključnih igrača Hansija Flika produžio ugovor sa klubom
30. 01. 2026. u 22:58
SPEKTAKL U ARENI: Zvezda (konačno) dobila Dubai i to kako...
30. 01. 2026. u 22:00 >> 22:08
POKAZUJE SVOJ RASKOŠNI TALENAT: Drugi pik sa prošlogodišnjeg drafta bi mogao biti zvezda tima u budućnosti!
OČEKUJEMO dobro izdanje Aleksa Sara na večerašnjem susretu Vizardsa i Lejkersa koji ukrštaju koplja u Vašingtonu sat vremena posle ponoći.
30. 01. 2026. u 12:30
AUSTRALIJAN OPEN 2026: Novak Đoković ponižen kao nikada pre!
Najnovije vesti vezane za Australijan open 2026 su prilično neočekivane.
29. 01. 2026. u 13:10
DA LI JE TRAMP ZASPAO USRED SASTANKA? "Ne! Pogledajte, bilo je prilično dosadno!" (VIDEO)
DA LI je zaspao ili mu je samo bilo dosadno? Za američkog predsednika Donalda Trampa, sve je u oku posmatrača, kaže on.
30. 01. 2026. u 10:24
Komentari (0)