REMI U DERBIJU JUGA: Radnik i Radnički podelili bodove
RADNIK i Radnički iz Niša odigrali su utakmicu u kojoj nije bilo pobednika (0:0) u 8. kolu Superlige Srbije.
Foto: A. Ilić
U Surdulici nije bilo mnogo pravih prilika, pa se mreže nisu tresle i ekipe su morale da se zadovolje podelom bodova.
Domaćinu je ovo bio šesti meč u kome nije pobedio, u tom periodu ima učinak od četiri remija i dva poraza. Sa druge strane Nišlije su upisale prvi remi ove sezone.
Radnik se sada nalazi na 10. mestu na tabeli sa osam bodova. Radnički je na poziciji 13 sa jednim bodom manje.
BONUS VIDEO: CRVENO-BELA ERUPCIJA U MANČESTERU Reakcija "delija" kada je Zvezda povela protiv Sitija
Preporučujemo
NE MOŽE SE BEZ TRENERA NA GVARDIOLU: Siti je više nego spreman da iskoristi "haos" u redovima "plavaca"
ONO što je i u idealnim okolnostima jedno od najtežih gostovanja u Premijer ligi, za Čelsi dolazi u najgorem mogućem trenutku. Posle raskida saradnje sa Encom Mareskom, „plavci“ bez šefa stručnog štaba gostuju Mančester sitiju (18.30), koji nema pravo na novi kiks u trci za titulu.
04. 01. 2026. u 11:30
ŽIVOTNI BRODOLOM ČOVEKA KOJEM SE DIVILA JUGOSLAVIJA: Upao u finansijske probleme, ostao bez kuće
Tim rečima hrvatski "Večernji list" piše o životnom padu nekada istinskog sportskog asa SFRJ.
04. 01. 2026. u 14:03
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)