MEDINA U HUMSKOJ: Partizan danas predstavio novog štopera - 11. pojačanje za ovu sezonu
FUDBALSKI klub Partizan je danas, po scemu sudeći, završio posao u letnjem prelaznom roku. Iako su mnogi navijači crno-belih ubeđeni da je sada kasno da se bilo ko od novajlija smatra pojačanjem, jer se ekipa Igora Duljaja obrukala i ispala već ispala iz Evrope, po kancelarijama u Humskoj 1 ipak ne misle tako.
FOTO: FK Partizan
Dres sa brojem 25 zadužio je centralni bek Natan De Medina koji je već 11. pojačanje ovog leta u Partizanu. Rođen u Belgiji, poreklom iz Konga, ovaj 25-godišnji igrač je potpisao dvogodišnji ugovor sa crno-belima koji su tako kompletirali svoju odbranu, a kada se sve sabere oni su praktično doveli kompletan fudbalski tim. Računajući pozicije od golmana do napadača...
Podsetimo, pre dolaska Medine Partizan je angažovao golmana Aleksandra Jovanovića, bekove Nikolu Antića i Aranđela Stojkovića, veziste Aleksandra Šćekića i Franka Kanutea, krilne napadače Ksandera Severinu i Alda Kalulua, organizatora igre Gajasa Zahida i dvojicu napadača, Nemanju Nikolića i Mateusa Saldannju.
Zanimljivo je da je Medina u Partizan stigao kao slobodan fudbaler, jer mu je pre dva meseca istekao ugovor sa nemačkim Braunšvajgom, pa je sada u Partizanu koji od starta sezone ima najviše problema upravo u poslednjoj liniji tima.
Medina je u rodnoj Belgiji prošao fudbalski školu Anderlehta, potom je išao na pozajmicu u Luven, pa je nosio dresove Muskrona i nemačkih timova Armenije Bilefeld i Braunšvajga.
Crno-beli nastavljaju sezonu, posle reprezentativne pauze, utakmicom 7. kola Superlige protiv Radnika, u nedelju od 19.35 na svom stadionu u Humskoj.
11 Pojačanja
Aleksandar Jovanović - goman
Natan Medina - štoper
Nikola Antić - bek
Aranđel Stojković - bek
Aleksandar Šćekić - vezista
Frank Kanute - vezista
Ksander Severina - krilo
Aldo Kalulu - krilo
Gajas Zahid - napadač
Nemanja Nikolić - centarfor
Mateus Saldanja - centarfor
Preporučujemo
INTER ČUVA PRVO MESTO: "Neroazuri" ne bi smeli imati problema protiv rivala sa dna tabele
ZANIMLjIVA trka za Skudeto mogla bi da dobije novu dimenziju već na otvaranju 22. kola Serije A, kada vodeći Inter u petak uveče na "San Siru" (20.45) dočekuje Pizu, ekipu koja se nalazi na pretposlednjem mestu tabele.
23. 01. 2026. u 09:40
"GROBARI" U ŠOKU, "DELIJE" U EUFORIJI! Zvezda prodaje fudbalera za toliko novca da može odmah da kupi CEO PRVI TIM PARTIZANA!
Malme i Crvena zvezda igraju utakmicu Lige Evrope, uz prenos uživo na portalu "Novosti", a neposredno pred taj megdan - pojavile su se spektakularne vesti vezane za fudbalske transfere. I to u vidu potencijalnog rekorda, koji je takav da Zvezdine "delije" već mogu da počnu da slave, a Partizanovi "grobari" da se hvataju za glavu.
22. 01. 2026. u 19:38
NAJSTARIJI JUGOSLOVEN: Doživeo 132, izrasli mu treći zubi
U AKCIJI nekdašnje revije Yugo papir “Tražimo najstarijeg Jugoslovena“ 1978. godine novinari su se zaputili u selo Oraš Planje udaljeno od Tešnja desetak kilometara, gde je živeo Meho Hadžić.
23. 01. 2026. u 16:47
Komentari (0)