OVOME SE NISU NADALI: Novogodišnja kazna za fudbalere Barselone zbog načina na koji su odigrali derbi
FUDBALERI Barselone prekinuli su seriju od pet vezanih pobeda u Primeri, jer su na "Kamp Nou" remizirali sa Espanjolom - 1:1, a taj epilog uopšte se nije svideo treneru Barse, Ćaviju Ernandezu.
FOTO: Tanjug
Nakon što je njegova ekipa rano povela, prednost je izgubila sredinom drugog poluvremena pa je Ćavi, kako prenosi "As", rešio da kazni svoju ekipu.
Umesto da igrači imaju slobodan dan ovog 1. januara 2023, odmah posle novogodišnje noći - morali su na trening.
Podsetimo, Barselona je uprkos remiju ostala prva na tabeli sa 38 bodova, ali toliko ima i Real Madrid. Espanjol je na 16. mestu Primere sa 13 bodova.
BONUS VIDEO: Tinejdžeri golgeteri - najmlađi strelci u istoriji svetskih prvenstava
Preporučujemo
ATP JAVNO ISMEVA NOVAKA? Samo što je Đoković stigao u Australiju, desilo se ovo (FOTO)
01. 01. 2023. u 18:24
TEŽAK ZADATAK PRED BARSELONOM: "Žuta podmornica" zna kako se pobeđuje lider prvenstva - nečijoj seriji pobeda dolazi kraj
NA stadionu „Seramika“, popularnom Madrigalu, u nedelju popodne biće odigran jedan od najzanimljivijih mečeva kola u La ligi, gde će vodeća Barselona gostovati trećeplasiranom Viljarealu.
21. 12. 2025. u 09:04
DELIJE I GROBARI PLAČU! Zvezdaš doveo dedu od 96 godina prvi put na stadion Partizana - ono što se tamo desilo, svi će pamtiti (VIDEO)
Najnovije vesti iz fudbala - prilično su emotivne.
22. 12. 2025. u 16:43
AMERIKANAC JASAN: "Ukrajinci, privatno, priznaju da će izgubiti Donjeck, ali..."
POTPREDSEDNIH SAD Džej Di Vens izjavio je danas da su teritorijalna pitanja ključna tačka sporenja u pregovorima.
22. 12. 2025. u 19:29
Komentari (0)