RAZJARENI HRVAT NAPRAVIO SKANDAL: Komšijski trener pretio i psovao sudiju! Arbitar ga jedva izbacio sa terena

01. 10. 2022. u 19:17

HRVATSKI strateg Ivan Jurić morao je biti udaljen sa terena tokom utakmice 8. kola Sereje A u kojoj je Napoli pobedio njegov Torino sa 3:1. Momci sa juga Italije sa tri nova boda učvrstili su se na prvoj pozicii italijanskog šampionata, a jedan incident je obeležio današnji susret.

РАЗЈАРЕНИ ХРВАТ НАПРАВИО СКАНДАЛ: Комшијски тренер претио и псовао судију! Арбитар га једва избацио са терена

Torinov hrvatski trener Jurić isključen je sredinom drugog poluvremena nakon što se zaleteo prema četvrtom sudiji uz pretnje i psovke.

Glavni arbitar utakmice prvo ga je upozorio, a potom, nakon što je Jurić ušao u teren i krenuo dodatno pojašnjavati svoje viđenje situacije, i isključio. Tek treba videti kolika će mu zbog toga biti kazna.

Tri srpska igrača su nastupila na ovom meču i to svi za "bikove". Vanja Milinković-Savić je bio na golu svih 90 minuta, Saša Lukić je igrao ceo meč, a Nemanja Radonjić je ušao na teren u 69. minutu.

BONUS VIDEO: Vlahović novi rekorder - pet najvećih transfera srpskih fudbalera