KELN LIDER U PARTIZANOVOJ GRUPI: Slovacko zapretio, ali "jarčevi" sprečili iznenađenje

15. 09. 2022. u 23:09

FUDBALERI Kelna pobedili su Slovacko sa 4:2 u 2. kolu Lige konferencija i trenutnu su lideri grupe D u kojoj se nalazi i Partizan.

КЕЛН ЛИДЕР У ПАРТИЗАНОВОЈ ГРУПИ: Словацко запретио, али јарчеви спречили изненађење

Meč nije mogao bolje da počne po "jarčeve" koji su već posle 10 minuta stigli do prednosti zahvaljujući Sergisu Adamjanu koji je zatresao mrežu rivala.

Domaći tim je do odlaska na odmor uspeo da duplira prednost. Strelac drugog pogotka bio je Florijan Dic. Već tada se činilo da će bodovi ostati u Nemačkoj, ali Češki klub je odbijao da se preda.

Upravo je takvo razmišljanje pomoglo Slovacku da na startu drugog dela u razmaku od tri minuta postigne dva gola. Keln su šokirali Kalabiška i Petržela.

Ipak, domaćin je ponovo dodao gas i sa dva gola Dejana Ljubičića stigao do prve pobede u grupnoj fazi Lige konferencija.

Keln će naredni meč u Ligi konferencija igrati protiv Partizana 6. oktobra u Nemačkoj.

BONUS VIDEO: Reakcija "grobara" na igru crno-belih posle meča Partizan - Nica