"BILA JE OVO TEŠKA NOĆ": Oglasio se Levandovski posle meča sa klubom u kojem je proveo osam godina
POLjSKI fudbaler Robert Levandovski igrao je prvi put protiv Bajerna, kluba koji je napustio posle osam godina.
FOTO: AP
On je u dresu Barselone gostovao na "Alijanc areni", ali neće po dobrom pamtiti taj duel pošto je nemački šampion slavio, a sjajni napadač nije uspeo da se upiše u strelce protiv bivše ekipe, iako je imao dve odlične prilike.
- Bila je ovo teška noć, sada je vreme da se fokusiramo na budućnost - napisao je Levandovski na Instagramu posle utakmice.
Ovaj 34-godišnjak iz Varšave je u dresu Bajerna za osam godina osvojio osam titula prvaka Bundeslige, Ligu šampiona, tri puta nemački Kup, UEFA Superkup i klupsko Svetsko prvenstvo.
U Nemačkoj je rešetao mreže iz nedelje u nedelju. Sa istim trendom je nastavio i u Španiji. Do sada je u prvih pet kola Primere postigao šest golova i prvi je strelac lige.
BONUS VIDEO: Vlahović novi rekorder - pet najvećih transfera srpskih fudbalera
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
JUČE SMO PROŠLI! Evo TIP tiketa za ponedeljak
ZA početak nove radne nedelje smo vam spremili sledeće predloge.
08. 06. 2026. u 07:30
FRATAR IZ MOSTARA ZGROZIO CEO REGION! "Laž je da se Bosna i Hercegovina plasirala na Svetsko prvenstvo"
Svetsko prvenstvo u fudbalu u SAD, Meksiku i Kanadi samo što nije počelo, a prva utakmica između Meksika i Južne Afrike zakazana je za 11. jun. Kako to obično biva pred velike sportske smotre, fudbal je postao glavna tema svih generacija, ali pažnju javnosti je, umesto sportskih prognoza, privukla jedna oštra i neočekivana izjava iz Mostara.
09. 06. 2026. u 10:05 >> 11:32
NASTAJE NOVA DRŽAVA? Srpske komšije se ujedinjuju sa susedima - za moćnu državu od 22 miliona duša i 272.200 km²
"UNIONISTIČKI pokret je oduvek postojao i on je i dalje živ unutar našeg društva. Nesumnjivo je da je ova diskusija legitiman deo političkog procesa u zemlji. Ja lično nikada ne bih mogao da glasam protiv ujedinjenja."
02. 06. 2026. u 21:24
Komentari (0)