DEBAKL KAKAV JUNAJTED NE PAMTI: Nešto je đavolski loše u Mančesteru - drma se klupa Ten Hagu (VIDEO)

13. 08. 2022. u 20:57

FUDBALERI Mančester junajteda doživeli su jednu od većih bruka u novijoj istoriji večerašnjim porazom od Brentforda - 4:0 (4:0) u drugom kolu Premijer lige.

ДЕБАКЛ КАКАВ ЈУНАЈТЕД НЕ ПАМТИ: Нешто је ђаволски лоше у Манчестеру - дрма се клупа Тен Хагу (ВИДЕО)

Trener "crvenih đavola" Erik ten Hag na teren je poslao postavu sa Kristijanom Ronaldom u napadu, ali ni Portugalac nije mogao da spreči brodolom ekipe sa "Old traforda".

Domaćin je sve golove postigao u prvom poluvremenu i to u intervalu od 10. do 35 minuta.

Strelci za Brentford bili su Dasilva, Jensen, Mi i Mbeumo, pa londonski klub posle dva kola ima četiri osvojena boda.

Sa druge strane, Junajted je na dnu Premijer lige bez bodova i sa gol-razlikom 1:6.

Brentford je postao treći tim u istoriji Premijer lige koji je protiv Mančester junajteda postigao tri gola za poluvreme, a prethodno su u tome uspeli Totenhem u oktobru 2020. i Liverpul u oktobru 2021. godine.

Trostruki prvak Evrope zabeležio je sedmi uzastopni prvenstveni poraz na gostovanjima, računajući i prethodnu sezonu.

U današnjim mečevima elitnog ranga engleskog fudbala Aston Vila je savladala Everton sa 2:1, Arsenal je bio bolji od Lestera 4:2, a Mančester siti od Bornmuta (4:0).

Sautempton i Lids podelili su bodove 2:2, a remi bez golova viđen je na duelu između Brajtona i Njukasla.

Utakmicu bez golova odigrali su i Vulverhempton i Fulam, a glavni "krivac" za to bio je napadač reprezentacije Srbije Aleksandar Mitrović, koji je promašio penal za londonski klub u 81. minutu.

Sutra se sastaju Notingem Forest - Vest Hem (15.00) i Čelsi - Totenhem (17.30), a drugo kolo Premijer lige u ponedeljak (21.00) zatvaraju Liverpul i Kristal Palas.

BONUS VIDEO - TOP 10 NAJPLAĆENIJIH FUDBALERA: Koliko zarađuje Ronaldo a koliko Mesi...

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANJE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre Pariz 2024

PUTIN ODGOVORIO NA PONIŽAVANjE RUSIJE: Evo šta je poručio svetskim moćnicima sporta pred Olimpijske igre "Pariz 2024"

RAT u Ukrajini, odnosno "specijalna vojna operacija" kako to Rusija naziva, još jednom je u prvi plan izbacio i sport. A kako najnovije vesti na temu "sportske sankcije Rusima" uopšte nisu naivne, poslednja dešavanja i dosad najveće poniženje za sportiste Ruske Federacije doveli su i do reakcije ruskog predsednikam Vladimira Putina.

18. 03. 2024. u 15:33