Kristijano Ronaldo
RONALDO NAPRAVIO SKANDAL NA SVETSKOM PRVENSTVU: O sramnom gestu Portugalca bruji planeta!
Fudbalska reprezentacija Portugala plasira se u šesnaestinu finala Svetskog prvenstva, gde je čeka Hrvatska.
28. 06. 2026. u 17:00
SRBIJA JE VEĆ „PRESUDILA“: Ovaj igrač osvaja Zlatnu kopačku, Ronaldo na kvoti 22, a evo gde je Mesi
Srbija je već izabrala svog kralja Mundijala. U velikom nacionalnom istraživanju sprovedenom širom naše zemlje svaki treći ispitanik je u anketi 1xBET.rs jasno i glasno rekao: Kilijan Mbape će da bude najefikasniji fudbaler! Drugi će da bude Mesi (25.3 odsto), a treći Ronaldo, kažu rezultati. Kako trenutno stvari stoje, šanse zaista postoje da se ostvari ovakav epilog, ali za tango je potrebno dvoje.
27. 06. 2026. u 16:00
SVET GLEDA U NEVERICI: Evo šta je Ibrahimović rekao o Ronaldu, pomenuo i Mesija
Nakon što je Kristijano Ronaldo dva puta pogodio u mrežu Uzbekistana, Zlatan Ibrahimović koji zajedno sa Tjerijem Anrijem radi kao analitičar za Fox TV imao je šta da kaže.
24. 06. 2026. u 16:03
HIT NAD HITOVIMA! Ronalda pitali o rekordu Mesija! Evo kako je Portugalac reagovao! (VIDEO)
Kapiten portugalske selekcije obeležio pobedu nad Uzbekistanom (5:0) u drugom kolu Svetskog prvenstva, sa dva postignuta gola.
24. 06. 2026. u 07:52
"FOKUSIRAJ SE..." Oglasio se Kristijano Ronaldo nakon velike bruke Portugalije
Remi sa Kongom poljuljao je poverenje javnosti u reprezentaciju Portugalije, koju su mnogi videli kao "favorita iz senke" za osvajanje titule, a na sve češće govori se o doprinosu Kristijana Ronalda.
20. 06. 2026. u 12:05
KRISTIJANO RONALDO OVE 3 STVARI NE KONZUMIRA: Evo zašto izgleda u 41. godini bolje od duplo mlađih muškaraca
SAZNAJTE kako Kristijano Ronaldo provodi vreme u Americi i koje tri stvari izbegava da bi održao svoju impresivnu fizičku formu.
18. 06. 2026. u 13:40
RONALDO PONIŽEN KAO NIKAD PRE: Portugalac ove reči neće zaboraviti dok je živ! (VIDEO)
Kapiten portugalske selekcije Kristijano Ronaldo pognute glave napustio meč protiv DR Konga.
18. 06. 2026. u 10:45
KRISTIJANO RONALDO BESAN! Oglasio se i selektor reprezentacije Portugalije
Selektor Portugal Roberto Martinez umanjio je značaj situacije koja je privukla pažnju javnosti nakon remija sa DR Kongo (1:1) u prvom kolu Svetskog prvenstva.
18. 06. 2026. u 04:16
KRISTIJANO RONALDO ČUPA KOSU! Lionel Mesi ispisao istoriju na Mundijalu i prestigao Portugalca
ARGENTINA je slavila 3:0 protiv Alžira. Prvi het-trik ikada na Svetskom prvenstvu postigao je Lionel Mesi i ispisao tako istoriju.
17. 06. 2026. u 08:14
POTVRĐENO: Kristijano Ronaldo i Portugal dobili užasne vesti pred prvi meč na Svetskom prvenstvu
FUDBALERI Portugala u sredu će od 19 časova započeti borbu za trofej na Svetskom prvenstvu. Međutim, pred duel sa Kongom dobili su lošu vest.
17. 06. 2026. u 03:00
"ON JE VELIKA SRAMOTA, NE MOŽE DA HODA": Proslavljeni Srbin žestoko uradio Kristijana Ronalda
Stručni konsultant Radio Televizije Srbije i nekadašnji fudbaler Rade Bogdanović nije imao lepe reči o asu Portugalije Kristijanu Ronaldu.
11. 06. 2026. u 22:18
KAKVA TUČA PRED MUNDIJAL! Sevale pesnice, Ronaldo gleda i ne veruje! (VIDEO)
Sve se desilo u poslednjoj proveri reprezentacija Portugala i Čilea, uoči učešća na Mundijalu.
06. 06. 2026. u 21:59
"BOMBA" U NAJAVI: Milinković Savić u istom timu sa Ronaldom!
Čelnici Al Nasra zagrizli za srpskog čuvara mreže Vanju Milinković Savića.
06. 06. 2026. u 16:12
NEVEROVATNA RAZLIKA! Znate li koliko godina dele najmlađeg i najstarijeg igrača SP? Ne, nije rekorder Ronaldo!
Impresivni podaci uoči najveće fudbalske svetkovine u SAD, Kanadi i Meksiku.
02. 06. 2026. u 23:05
"RONALDO JE IKONA, ŠPANCI PRVI FAVORITI!" Selektor Portugala pred Mundijal
Trener reprezentacije Portugala, Robero Martinez, dao je opširan intervjuu za “El Larguero” i govorio o predstojećem Mundijalu.
30. 05. 2026. u 10:10
TITULA ZA KRISTIJANA RONALDA! Al Nasr je šampion Saudijske Arabije
Fudbaleri Al Nasra osvojili su 11. titulu prvaka Saudijske Arabije, a prvu posle 2019. godine pošto su u meču poslednjeg kola pobedili Damak rezultatom 4:1.
21. 05. 2026. u 22:10
OGROMAN ŠOK ZA RONALDA! Ovo se Portugalcu nije desilo nikad u karijeri!
Najgori mogući scenario doživeo je jedan od najboljih fudbalera u istoriji.
16. 05. 2026. u 23:04
KRISTIJANO RONALDO ZANEMEO! Deset sekundi ga delilo od titule, a onda se desilo čudo (VIDEO)
KRISTIJANO Ronaldo je bio slomljen nakon što je bizaran autogol u 98. minutu odložio njegovu proslavu titule Al-Nasra.
13. 05. 2026. u 08:40
LUDNICA U BORBI ZA TITULU: Milinković Savić i Al Hilal u nestvarnoj završnici ostali u trci za trofej (FOTO/VIDEO)
SRPSKI fudbaler Segrej Milinković i dalje ima priliku da postane šampion Saudijske Arabije, pošto je njegov Al Hilal u neverovatnoj utakmici odigrao nerešeno - 1:1 protiv lidera Al Nasra i to kao gost.
12. 05. 2026. u 22:04
KRISTIJANO RONALDO KONAČNO OSVAJA TITULU: Šabab u prošlom kolu poveo pa doživeo katastrofu
Kristijano Ronaldo bi u četvrtak mogao da napravi odlučujući korak ka svojoj prvoj tituli u Saudijskoj Pro ligi, kada njegov Al Nasr gostuje ekipi Al Šababa
07. 05. 2026. u 12:51
Borba za promociju i za opstanak: Ronaldovi petro-dolari vode Almeriju u Primeru
Almerija dočekuje Mirandes u 38. kolu španske Segunde.
04. 05. 2026. u 14:05
Navijači su u šoku: Kristijano Ronaldo najavio kraj karijere!
Portugalski napadač igra kao u najboljim danima.
03. 05. 2026. u 16:29
Kristijano Ronaldo ne može da veruje šta rade fudbaleri po Saudijskoj Arabiji! Portugalcu puko film, rešio da o svemu progovori!
Besan je Kristijano Ronaldo.
30. 04. 2026. u 14:19
Šta uradi, Kristijano? Ronaldo se obrukao kao nikad pre! Smeje mu se ceo svet! (VIDEO)
Istorijska bruka portugalskog napadača.
19. 04. 2026. u 19:35