"LAŽNJAK" ODUŠEVIO "DELIJE": Ovako je El Fardu Ben dao gol za Zvezdu protiv upornog Čukaričkog i pogurao je u šampionskoj trci (VIDEO)

27. 04. 2022. u 19:49

CRVENA zvezda je u 3. kolu plej-ofa Superlige Srbije ugostila Čukarički, a pravi crno-beli bedem u 40. minutu probio je El Fardu Ben.

ЛАЖЊАК ОДУШЕВИО ДЕЛИЈЕ: Овако је Ел Фарду Бен дао гол за Звезду против упорног Чукаричког и погурао је у шампионској трци (ВИДЕО)

Navijači Zvezde su pet minuta pre kraja poluvremena, u kome su se mnogo nervirali zbog nemoći njihovih ljubimaca da brže dođu do prednosti, konačno dobili razlog za radost.

Lopta je tada pogodila Aleksandra Katija i, srećno po aktuelnog prvaka Srbije, odbila se pravo do Bena.

A onda je usledio "lažnjak" za pamćenje:

El Fardu Ben se maestralno oslobodio čuvara, Nemanje Tošića, pa matirao golmana Mićovića i tako dao gol za vođstvo Zvezde od 1:0.

Prenos utakmice Crvena zvezda - Čukarički možete uživo da pratite na portalu "Novosti".

BONUS VIDEO: Navijači Rendžersa u koloni autobusa krenuli kroz Beograd na Marakanu