FIORENTINA OPET SLAVI GOL SRBINA: Vlahović sa klupe slavio pogodak zemljaka, pa ušao da i on pokaže šta zna (VIDEO)

15. 12. 2021. u 22:57

FIORENTINA ovih dana funkcioniše na srpski pogon.

ФИОРЕНТИНА ОПЕТ СЛАВИ ГОЛ СРБИНА: Влаховић са клупе славио погодак земљака, па ушао да и он покаже шта зна (ВИДЕО)

Klub iz Firence se plasirao u osminu finala Kupa Italije pobedivši ekipu Beneventa sa 2:1 (1:0) uz gol reprezentativca Srbije, Nikole Milenkovića.

Naš defanzivac je u 19. minutu odlično reagovao posle kornera, kada se našao na rubu peterca i, baš tu, ka njemu glavom poslao loptu brazilski saigrač Igor. Glavom je brzo loptu u nebranjeni deo mreže skrenuo Milenković, donevši 1:0 "violi".

Na 2:0 je povisio Sotil u 47. minutu, a Monćini pet minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Trener kluba iz Firence, Vinćenco Italijano, u 76. je u igru ubacio Dušana Vlahovića umesto Kokorina, ali naš golgeter nije uspeo da u preostalom vremenu postigne novi gol u ljubičastom dresu.

Nije bilo ni potrebe, jer su odbrambeni zadaci u završnici meča urađeni kako treba.

Naredni rival Fiorentine u Kupu Italije biće Napoli.

BONUS VIDEO: Ovi asovi postaju slobodni, fudbal više neće biti isti