MITROVIĆ JE MAŠINA ZA GOLOVE: Napadač orlova i Fulama opet strelac u Čempionšipu (VIDEO)

03. 11. 2021. u 21:10

NEREŠIVA enigma za golmane u engleskom Čempionšipu ove sezone je Aleksandar Mitrović.

МИТРОВИЋ ЈЕ МАШИНА ЗА ГОЛОВЕ:  Нападач орлова и Фулама опет стрелац у Чемпионшипу (ВИДЕО)

Fulam je već posle 19 minuta vodio sa 2:0 na gostovanju Blekburnu, a najbolji strelac Čempionšipa postigao je drugi gol za kotidžerse.

Prethodno je mrežu Roversa pogodio Kebano u šestom minutu. Fulam je drugi na tabeli iza Bornmauta, a Mitrović je golgetr lige sa 19 pogodaka, sedam više od najbližeg pratioca Diaza iz Blekburna.

Nedugo posle Mitrovićevog gola, Blekburn je ostao sa desetoricom pošto je isključen Heke. Gosti su maksimalno iskoristili brojčanu prednost pa su do vrha napunili mrežu Blekburna. Mitrović više nije pogađao mrežu, ali je imao dve asistencije, obe Hariju Vilsonu za treći i četvrti gol Fulama. U strelce su se još upisali Kebano i dva puta Muniz kome je Mitar u 67. minutu ustupio mesto na terenu.