DUŠAN 90 MILIONA: Juventus, Mančester siti i Totenhem najbliži našem asu
NOVI pokušaj Fiorentine da produži saradnju sa Dušanom Vlahovićem (21) nije urodio plodom i sada je izvesno da će srpski reprezentativac do kraja narednog leta napustiti stadion "Artemio Franki" i postati naš najskuplje plaćeni igrač svih vremena.
FOTO: EPA
Trenutno je rekorder Luka Jović, koji je prelaskom u Real za 63 miliona evra preskočio na vrhu dolazak Nemanje Matića iz Čelsija u Mančester junajted (44,7 miliona).
Ako je verovati dobro obaveštenim izvorima italijanskih medija, Fiorentina može da računa da će im odlaskom Vlahovića kasa biti punija za čak 90 miliona evra, kada bude raskinut ugovor sa "ljubičastima", koji ističe 2023. godine.
Budući da je jasno da od produžetka saradnje neće biti ništa i pored petostruko jače ponude od plate koju je do sada imao u Fiorentini, ostaje da se vidi ko će iskoristiti priliku i dovesti u svoje redove jednog od najperspektivnijih napadača Starog kontinenta.
Procena medija "na čizmi" je da su Vlahovićevom potpisu trenutno najbliži Premijerligaši Mančester siti i Totenhem, iz prikrajka i Liverpul, koji za razliku od klubova iz "kalča" mogu da izdvoje basnoslovnih 90 miliona evra na ime obeštećenja. Ispod njih su Juventus i Inter, koji su i tokom leta slovili za jedne od favorita u trci za Vlahovićevim potpisom.Bez
obzira na to da li će Fiorentina uspeti da naplati odlazak Vlahovića na način koji je trenutno u planu, već je jasno da će Vlahović posle razduživanja opreme u Firenci postati najskuplji srpski fudbaler.
Preporučujemo
SPEKTAKL U MADRIDU: Real želi da ostane u trci za titulu, Atletiko da mu uništi šampionske snove
JEDAN od najvećih derbija svetskog fudbala igra se večeras od 21.00 na "Santijago Bernabeu" gde će Real Madrid dočekati Atletiko u meču koji može imati ogroman uticaj na rasplet šampionske trke u La Ligi.
22. 03. 2026. u 07:30
KRVAVA DRAMA ČUVENOG SRBINA U RUSIJI! Razbili mu glavu, završio na svim naslovnim stranama Ruske Federacije, evo šta o svemu kaže! (VIDEO)
Najnovije vesti iz Rusije tiču se jednog Srbina, i to ne bilo kog. A i ne iz bilo kog razloga: lekari su mu se borili za život, a on se i dalje ničega ne seća!
23. 03. 2026. u 15:36
MILEO AUTO-PUTEM: Policajci bili u čudu kad su videli KO je za volanom (VIDEO/FOTO)
KADA su zbog spore vožnje na auto-putu zaustavili automobil marke Dodž, policajci iz Ogdena u američkoj saveznoj državi Juta, pomislili su da je vozaču pozlilo.
22. 03. 2026. u 22:25
Komentari (0)