ENDI MAREJ SLOMLJEN NAKON ELIMINACIJE SA OI: Britanac najavio povlačenje?
BRITANSKI teniser Endi Marej priznao je da se teško nosi sa eliminacijom sa Olimpijskih igara.
Foto: EPA-EFE/YOAN VALAT
Marej je na Tviteru poručio da se oseća slomljeno, te da je sport ponekad brutalan, a posebnu poruku imao je za današnjeg partnera u dublu Džoa Solberija.
- Hvala ti što si mi dao priliku da igramo. Bilo si briljantan. Mislio sam da će stvari ići u drugom pravcu. Ukoliko ovo budu moje poslednje Igre, želim da pošaljem veliku zahvalnost mom timu, koju su mi pomagali sve ove godine. Bila je privilegija predstavljati sebe i državu na četiri Olimpijske igre, što mi je donelo nezaboravne trenutke u životu, napisao je Marej na Tviteru.
Dodao je da nije siguran da li su mu ovo poslednje Olimpijske igre, ali da je voleo svaki minut na njima.
Preporučujemo
BASKETAŠI I DALjE NEPOBEDIVI: Srbija slavila nakon velikog preokreta protiv Poljske!
25. 07. 2021. u 05:23
NOVAK ULEPŠAO DAN PROTIVNIKU: "Želim da se ovaj dan nikada ne završi" (FOTO)
24. 07. 2021. u 13:46
NEĆE BITI TOLERANCIJE NA OLIMPIJSKIM IGRAMA: "Nismo adresa za političke poruke"
23. 07. 2021. u 19:54
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
NORVEŠKA PROTIV TRADICIJE: Francuzi igraju za selektora Dešana
NORVEŠKA i Francuska sastaju se u okviru poslednjeg kola grupne faze Svetskog prvenstva 2026. godine.
26. 06. 2026. u 06:30
UZDISALA CELA PLANETA! Najpoznatija hrvatska navijačica polugola stigla na Svetsko prvenstvo! (FOTO)
Izmamila je uzdahe svih obožavaoca i pripadnika muškog pola, navijačica "kockastih" Ivana Knol.
24. 06. 2026. u 07:32
UMRLA JE U BOLOVIMA, U 47. GODINI Njenu smrt Miloš nikada neće prežaliti: "Bolest je brzo napredovala"
"BOLEST je brzo napredovala. Za samo sedam godina ona je legla u krevet i bila je nepokretna do smrti."
25. 06. 2026. u 10:29
Komentari (0)