KARLEUŠA KAO NEMIRNA ZEČICA: Provokativna JK šalje vrele pozdrave iz kupatila
POP zvezda Jelena Karleuša objavila je na svom Instagram profilu nekoliko provokativnih fotogarfija koje su i ovoga puta njene pratioce ostavile bez daha.
Foto: Instagram
JK je sada pozirala kao nemirna zečica. Dok je pozirala u svom kupatilu slala je vrele pozdrave.
Naime, Karleuša je na sebi i ovoga puta imala "jaku" i provokativnu kombinaciju, kojom je uspela da iznese svoj temperament, ali i kako je u nekoliko navrata govorila, karakter "prave lavice".
Poznato je da je Jelena jedna od retkih pevačica sa domaće javne scene koja sme da se usudi da iznese ovako izazovnu kombinaciju.
Ona je pozirala u crnim gaćicama koje su imale til na sebi, te su izvajane duge noge došle do izražaja, ali i stomak koji je Karleuša dovela do savršenstva.
Ono što je ipak svima zapalo za oko jeste detalj koji je imala na glavi, a to je ovoga puta maska od crnog lateksa sa ušima jedne seksepilne zečice.
Ovo praznično izdanje pop zvezde nikoga nije ostavilo ravnodušnim, pa tako ni njene pratioce, a lajkovi su se samo nizali:
"I ovoga puta si objasnila", "Ti nisi normalna kako dobro izgledaš", "Mogla bi da se baviš i dizajnom kostima", "Jelena, objasnila si i ovoga puta" - samo su neki od komentara ispod objava.
(Telegraf.rs)
Preporučujemo
KORONA IH JE ODNELA ZA NEDELjU DANA: Mlada pevačica Tijana Milentijević o porodičnoj tragediji - "To me je slomilo"
01. 05. 2021. u 20:08 >> 20:18
MEDVEDEV BRUTALNO ZAPRETIO UKRAJINI, FRANCUSKOJ I BRITANIJI: Rusija bi morala odgovoriti nuklearnim udarom
ZAMENIK predsednika ruskog Saveta bezbednosti Dmitrij Medvedev zapretio je da bi Rusija mogla upotrebiti taktičko nuklearno oružje protiv Ukrajine, Francuske i Ujedinjenog Kraljevstva ukoliko bi Pariz i London Kijevu pružili nuklearnu tehnologiju.
24. 02. 2026. u 13:45
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (3)