GDE JE NESTALA NEKADAŠNJA ZVEZDA MUZIČKOG TAKMIČENJA: Haris DŽinović u pevaču video naslednika, on se povukao sa scene
DRAGAN VESELINOVIĆ oduševio je publiku svojim glasom i iskrenošću u muzičkom takmičenju, i mnogi su mu mnogi prognozirali blistavu pevačku karijeru, a onda je naprasno nestao iz medija.

Foto: Novosti
Kako pevač kaže, nije stao, radio je, ali zbog porodičnih obaveza snimanje pesama stavio na pauzu.
-Nisam baš nestao, dosta sam radio, najčešće u inostranstvu. Samo sam odlučio šta mi je prioritet u tom trenutku, a to je porodica. Ostvario sam se kao otac, supruga i ja imamo dva sina i više sam se fokusirao da izgradim dom nego karijeru. Često se šalim da smo Vanja Bulić i ja po tome slični, i ja sam uzimao odsustvo zbog drugog stanja supruge- rekao je Dragan.
Pevač kaže da se ne kaje zbog takve odluke, kao i da je svestan da ga je publika možda i zaboravila.
Iza sebe ima nekoliko pesama, sarađivao je sa najpoznatijim kompozitorima i pevao je na mnogim veseljima rame uz rame sa našim najvećim zvezdama.
-Nije prošlo mnogo godina, malo sam se medijski povukao pre kovida, ali na terenu publika zna šta može da očekuje od mene, a već sada mogu da najavim i moj povratak i u diskografskom smislu. Spremam nove pesme, snimio sam kavere koji se ljudima jako dopadaju, pa polako. Nadam se najboljem. Zaista je velika gužva na estradi, ali publika već zna šta može da očekuje od mene, koji žanr tako da tu nema nekih iznenađenja– istakao je pevač.
Zbog specifične boje glasa, Draganu su često govorili da je naslednik Harisa Džinovića.
-Haris Džinović je uvek imao lepu reč za mene, rekao je da imam vrhunsku boju glasa, dikciju, raspon, zdrav glas, ali mi je malo neprijatno da ljudi ne pomisle da se ja hvalim time. Znamo da je Haris poprilično uzdržan od pohvala ili kritika, ali eto tada sam imao njegovu maksimalnu podršku i ruku na srce mnogo mi je značilo. Veliki kompliment je čuti da si naslednik takvog pevača, to je uvek vetar u leđa– zaključio je Veselinović.
(GRAND)

FRANCUSKI DOKUMENT: Rusija će napasti Balkan za tri do pet godina, Evropi preti veliki rat
FRANCUSKE vlasti smatraju da je 2030. godine moguć veliki sukob u Evropi, a u koji bi bila uvučena Francuska i njeni saveznici, navodi se u „Strateškom nacionalnom pregledu“ te zemlje za 2025. godinu.
15. 07. 2025. u 11:22

"ZAŠTO NE UDARIŠ NA MOSKVU?!" Detalji razgovora Trampa i Zelenskog, na Rusiju će padati rakete koje Srbi pamte po zlu?
AMERIČKI predsednik Donald Tramp razmatra mogućnost da Ukrajini pošalje krstareće rakete Tomahavk, prenosi Vašington post pozivajući se na izvor upoznat sa razgovorima u Beloj kući. Navedene rakete se još uvek ne nalaze na zvaničnom spisku, ali bi mogle biti uključene u kasnijim paketima pomoći.
15. 07. 2025. u 09:36

Naučnici ajkulama spustili mrtvu kravu na 1.629 metara dubine - nisu mogli da veruju šta su ribe uradile (VIDEO)
"TO POKAZUJE strategiju preživljavanja kod vrsta koje se ne hrane usamljeno."
14. 07. 2025. u 13:06
Komentari (0)