CECA I BOGDAN OTIŠLI NA KIPAR: Pevačica odvela dečka u luksuznu vilu, evo kako uživaju (VIDEO)
BOGDAN Srejović, dečko pevačice Cece Ražnatović, na društvene mreže podelio je snimak na kom se vidi gde je otputovao.
Foto Privatna arhiva
Naime, Ceca i njen izabranik otišli su na odmor na Kipar, gde pevačica ima luksuznu vilu, pa se Bogdan prvi oglasio na Instagramu i snimio palme i terasu.
Poznato je da Ceca voli da odlazi na Kipar kako bi se odmorila i skupila energiju za nove poslovne poduhvate, a ovog puta povela je i svog izabranika.
BONUS VIDEO:
KAD CECA NAPRAVI STORY: Svetlana Ražnatović i njena instagram "priča"
Preporučujemo
CECA I BOGDAN NA ROMANTIČNOM PUTOVANjU: Pogledajte u kakvom raju uživaju (VIDEO)
25. 09. 2021. u 18:23
CECA UŽIVA SA DEČKOM! Bogdan objavio fotografiju sa pevačicom, ne skidaju osmehe sa lica
13. 09. 2021. u 19:00
BRISEL I NATO SE OVOME NISU NADALI Ruska odluka drma Evropu: Brigada marinaca posataje divizija na vratima EU (VIDEO)
VOJNO-politička situacija između Rusije i evropskih država ulazi u fazu opasne eskalacije. Moskva je iznenada donela odluku da postojeću 336. gardijsku brigadu mornaričke pešadije, stacioniranu u Kalinjingradskoj oblasti, reorganizuje i podigne na nivo divizije.
30. 12. 2025. u 20:45
RUSI ĆE NAPASTI EU MNOGO RANIJE: Veliko upozorenje iz Ukrajine, poznata godina i glavna meta
RUSIJA je pomerila svoje planove za direktnu agresiju sa 2030. na 2027. godinu, a Evropa je sve glasnija o riziku od direktnog sukoba, u kojem bi se baltičke države mogle naći pod okupacijom.
20. 12. 2025. u 09:41
UMRO NAJTEŽI ČOVEK NA SVETU: Sa 600 kilograma ušao u istoriju - borio se da smrša, ali bolest je presudila
DRŽAO je Ginisov rekord za najtežeg čoveka na planeti...
30. 12. 2025. u 18:15
Komentari (0)