PAMTIĆU GA KAO DIVNOG MOMKA: Željka Samardžića šokirala vest o iznenadnoj smrti di-džeja koji mu je bio nesuđeni zet
SRPSKI di-džej Igor Garnier iznenada je sinoć preminuo u 31. godini tokom treninga u Vašingtonu. Tim povodom oglasio se pevač Željko Samardžić, sa čijom ćerkom je Igor bio u vezi osam godina.
Foto: Printskrin/Jutjub
Samardžića je šokirala tužna vest, a o Igoru je rekao sve najlepše.
- Čuo sam i jako mi je žao zbog Igora i njegove porodice. Otkada je otišao u Ameriku, nismo imali kontakt i ta tužna vest me iznenadila. Neka mu je laka zemlja i pokoj duši, pamtiću ga kao jednog divnog momka i odličnog muzičara - rekao je Željko.
Inače, Igor je pre nekoliko godina sarađivao sa svojom tadašnjom devojkom Minjom Samadrdžić, Željkovom ćerkom. Snimili su zajedničku pesmu "Biću tu". Pojavljuje se i kao maneken u njenom spotu za pesmu "Budući moj".
(Kurir)
Preporučujemo
PREMINUO SRPSKI MUZIČAR: Tužne vesti iz Amerike, di-džej Igor Garnier umro na treningu
05. 07. 2021. u 11:08
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)