AMERIČKI DRŽAVLJANIN OSUĐEN ZBOG POKUŠAJA UBISTVA SRĐANA JOVIĆA: Ničega se ne sećam. Pio sam alkohol i tablete, pokušao sam i samoubistvo
13. 07. 2020. u 16:39
VLADIMIR Opaček (28) osuđen je u Okružnom sudu u Banjaluci na četiri godine zatvora zbog pokušaja ubistva Srđana Jovića, kojeg je izbo nožem u naselju Starčevica.
On se seca svega a kaze da se ne seca jer je pio alkohol i tablete. Ako je zaista imao devojku, treba proveriti kako je umrla. Njega treba lisiti z z z zatvora.
Povezane vesti
UŽAS u Moskvi: Ubio dete, devojku i njenu majku, a zatim presudio i sebi (VIDEO)
Tela četiri osobe pronađena su u stanu jedne moskovske zgrade, odakle se ranije čula pucnjava, saopštila je portparolka Istražnog komiteta Moskve Julija Ivanova.
18. 06. 2020. u 17:24
Atentat u Kaštelama: Likvidiran muškarac koji je pre 10 godina bio meta, dve osobe ranjene
Jedan od ranjenih je, takođe, preživeo dva atentata hrvatska policija pucnjava pištolj
15. 06. 2020. u 09:15
UŽAS U SLUNJU: Pucnjava u porodičnoj kući - Preminuo mlađi bračni par
Policijski uviđaj je u toku. Prema nezvaničnim informacijama preminuo je mlađi bračni par
16. 06. 2020. u 10:15
UBIO Violetu, pa odveo njenu trogodišnju ćerku: Policija neočekivano "NABASALA" na leš državljanke Srbije, JEZIVI detalji užasa u Nemačkoj
SRPKINjA Violeta R. (38) nađena je, u ponedeljak oko 11 sati, mrtva u jednom stanu u gradiću Hagen oko 15 kilometara od Dortmunda, u nemačkoj saveznoj pokrajini Severnoj Rajni-Vestfaliji.
17. 06. 2020. u 15:00
Ovo je Violeta ubijena u Nemačkoj: Bivši suprug ostavio državljanku Srbije u lokvi krvi, pa joj oteo ćerku (FOTO)
SRPKINjA Violeta R. (38) nađena je, u ponedeljak oko 11 sati, mrtva u jednom stanu u gradiću Hagen oko 15 kilometara od Dortmunda, u nemačkoj saveznoj pokrajini Severnoj Rajni-Vestfaliji.
17. 06. 2020. u 18:17
Najnovije iz rubrike
SNAJPERIMA UBILI 118 SRPSKE DECE: U Istočnom Sarajevu obeležen Dan sećanja na stradanje dečaka i devojčica iz Srpskog Sarajeva
TOG crnog 11. marta 1995. pre 31 godinu, mučka ruka snajperiste sa zgrade Lorisa prekinula je u tada u srpskom naselju Grbavica poslednju igru lastiša devetogodišnje Nataše Učur i godinu starije Milice Lalović. U vreme primirja pucnji su prekinuli detinjstvo i igru. Nataša i Milica postale su simbol stradanja dece Srpskog Sarajeva.
11. 03. 2026. u 17:05
DODIK APELUJE NA EU: Traži da ukine sankcije na uvoz sirove nafte iz Rusije
POREMEĆAJI u snabdevanju i nestašica energenata u Evropi, uz drastičan rast cena derivata nafte, dovoljan su razlog da EU ukine sve sankcije na uvoz sirove nafte iz Ruske Federacije, poručio je predsednik SNSD-a Milorad Dodik.
11. 03. 2026. u 15:21
GENERAL MLADIĆ DOČEKUJE 84. ROĐENDAN SA SUPRUGOM: Poznato u kakvom je zdravstvenom stanju
SRPSKI general Ratko Mladić sutra će u Hagu u prisustvu supruge Bosiljke obilježiti 84. rođendan u boljem mentalnom stanju.
11. 03. 2026. u 12:57
NENAD UBIO SINA, PA SEBE: Detalji porodične tragedije u Šušnjarima kod Laktaša
NENAD Račić (51) ubio je svog sina Ljubišu Račića (28), a zatim je izvršio samoubistvo, potvrđeno je "Novostima" u policiji. Ova porodična tragedija desila se danas na porodičnom imanju Račića u selu Šušnjari kod Laktaša.
10. 03. 2026. u 17:57
PRONAĐENA DVA TELA U GARAŽI PORODIČNE KUĆE: Policija odmah reagovala
OKRUŽNO javno tužilaštvo Banjaluka saopštilo je da su danas u garaži porodične kuće u Šušnjarima pronađena dva beživotna tela, lica N.R. rođenog 1975. godine i Lj.R. rođenog 1998. godine iz tog mesta.
10. 03. 2026. u 16:21
Komentari (1)