PILI LAŽNA ALKOHOLNA PIĆA U Turskoj umrle 44 osobe
U Turskoj su prošle nedelje 44 osobe umrle nakon što su pile lažna alkoholna pića, zbog čega je uhapšeno najmanje 58 osoba koje su proizvodile i prodavale lažna alkoholna pića, preneli su turski mediji.
Foto: Depositphotos
Prvi smrtni slučaj zabeležen je u Izmiru u petak, gde je od tada preminulo 18 osoba, a ostali smrtni slučajevi dogodili su se u najmanje sedam turskih provincija, prenosi Rojters.
Ministarstvo unutrašnjih poslova saopštilo je da je policija posumnjala da pojedini osumnjičeni koristile sredstva za čišćenje na bazi alkohola za proizvodnju alkoholnih pića. U Turskoj je porasla prodaja krijumčarenog alkohola nakon povećanja taksi, koje su dovele do povećanja cena pojedinih alkoholnih pića i do 440 odsto.
Preporučujemo
VASPITAČICA OTROVALA 25 DECE: Jedan mališan preminuo, osuđena je na smrtnu kaznu
29. 09. 2020. u 08:31
TRAMP HITNO POZVAO PUTINA: Razgovor trajao sat vremena
RUSKI predsednik Vladimir Putin razgovarao je telefonom sa američkim kolegom Donaldom Trampom.
09. 03. 2026. u 20:34
ŠOK ISTRAGA AMERIKANACA: Evo ko je gađao iransku školu u kojoj su poginule devojčice
AMERIČKI vojni istražitelji veruju da je verovatno da su američke snage odgovorne za napad na iransku školu za devojčice u kojem je u subotu poginulo više desetina dece, ali još nisu doneli konačan zaključak niti su završili istragu, rekli su za Rojters dvojica američkih zvaničnika.
06. 03. 2026. u 08:23
NOVI EKSPLICITNI SNIMCI MIRJANE PAJKOVIĆ: Policija sumnja KO je na snimku, drugi muškarac - odmah saslušana
RANIJE je objavljen i video za koji je deo medija napisao da je snimljen u prostorijama Vlade. Tim povodom oglasili su se iz Vlade Crne Gore, i demantovali te navode.
07. 03. 2026. u 22:55 >> 23:05
Komentari (0)