JAK ZEMLJOTRES POGODIO GRČKU: Potres se osetio do Albanije - tresle se ležaljke na plaži u Pargi

В. Н.

22. 07. 2025. u 09:19

ZEMLjOTRES jačine 4,3 stepena Rihterove skale pogodio je jutros grčki grad Janjinu, saopštio je grčki Geodinamički institut.

ЈАК ЗЕМЉОТРЕС ПОГОДИО ГРЧКУ: Потрес се осетио до Албаније - тресле се лежаљке на плажи у Парги

Foto: Novosti

Epicentar zemljotresa bio je 12 kilometara istočno od Aja Kirijaki u Janjini, dok je dubina procenjena na 7,2 kilometra, preneo je Katimerini.

Trenutno nema izveštaja o materijalnoj šteti ili povređenima.

Svedoci su na sajtu EMSC opisali kako je izgledao potres u Grčkoj. 

"Tresu se ležaljke", "Osetio se u Pargi", "Osetio se čak i u Albaniji", samo su neke od poruka na sajtu EMSC-a.

BONUS VIDEO: RUSI POKAZALI SNIMAK: Dron kamikaza uništio haubicu francuske proizvodnje

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića

DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.

07. 12. 2025. u 11:41

Komentari (0)

HRVATSKA U ŠOKU: Evo šta su grobari iz Beograda uradili Bed blu bojsima, navijačima FK Dinamo Zagreb! (FOTO)