SNAŽAN ZEMLJOTRES JAČINE PET STEPENI PO RIHTERU: Evo gde se treslo

Ђорђе Грмуша
Đorđe Grmuša

09. 02. 2025. u 22:06

ZEMLjOTRES magnitude 5 stepeni Rihtera zabeležen je danas u nedelju, 9. februara 2025 u 20,05 časova, na području Dodekaneza.

СНАЖАН ЗЕМЉОТРЕС ЈАЧИНЕ ПЕТ СТЕПЕНИ ПО РИХТЕРУ: Ево где се тресло

Foto: Novosti

Prema raspoloživim podacima, epicentar potresa lociran je u Egejskom moru na području sa geografskim koordinatama širine 36.6044 i dužine 25.6668.

Hipocentar zemljotresa, prema podacima Evropsko-mediteranskog seizmološkog centra, smešten je na dubini od približno 35 kilometara ispod površine zemlje.

Za sada nema izveštaja o materijalnoj šteti ili povređenima, a nadležne službe prate situaciju.

(Telegraf)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

OSUĐENI ZA UBISTVO STARCA U ZATVORU PADINSKA SKELA: Zrna saosećanja nemaju, izrečene višegodišnje kazne

SREĆKO Stefanović (22), Saša Stanković (22) i Dalibor Petrović (24) oglašeni su danas krivim u Višem sudu u Beogradu za teško ubistvo Stanimira Brajkovića (74) na bezobziran i nasilnički način u zatvoru Padinska Skela početkom februara 2024. godine. Ovom prvostepenom presudom Stefanović je osuđen na 19 godina zatvora, a Stanković i Petrović na po 18 godina.

11. 12. 2025. u 16:22

Komentari (0)

DR NOVOSTI: Zašto je transplantacija obrva toliko popularna među ženskom populacijom?