PUCNJAVA U TURSKOJ: U Istanbulu ubijene tri osobe, pet ranjeno (VIDEO)
VEČERAS se u jednoj kafe-poslastičarnici u Istanbulu došlo do pucnjave u kojoj ima mrtvih i ranjenih.
Foto: Printskrin/Iks/urkannewscom
Kako javljaju turski mediji tri osobe su ubijene, a pet ih je ranjeno.
Kao je saopšteno dve suparničke ekipe sastale su se u jednom kafe, da pokušaju da zakopaju ratne sekire i izglade međusobni sukob, međutim došlo je do svađe koja je prerasla u oružani sukob.
Pucnjava se dogodila u Istanbulu u okrugu Uskudar.
"Rasprava između dve grupe u lokalu u ulici Ajazma oko 20 sati prerasla je u oružani okršaj Ubijene su tri osobe, a od pet ranjenih dve su teško povređene", saopštila je Kancelarija guvernera Istanbula.
Uskoro opširnije
Preporučujemo
TURSKA POSLALA POMOĆ IRANU: Stižu dron i helikopter sa senzorima za noćno osmatranje
19. 05. 2024. u 22:48
KATASTROFA U VAŠINGTONU: Tramp odobrio vanredno stanje
AMERIČKI predsednik Donald Tramp odobrio je deklaraciju vanrednog stanja za Vašington kako bi savezne vlasti pomogle pri sanaciji kanalizacione katastrofe koja je počela prošlog meseca.
22. 02. 2026. u 13:41
VAŠINGTONU STIGLO UPOZORENjE: Ne pokušavajte da narušite naše odnose sa Moskvom
BELORUSKI predsednik Aleksandar Lukašenko izjavio je danas da je na početku pregovora između Belorusije i SAD upozorio Vašington da ne pokušava da naruši odnose između Minska i Moskve.
16. 02. 2026. u 15:09
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (0)