TEŽAK SUDAR, IMA POGINULIH: Vozio u pogrešnom pravcu, pa izazvao stravičnu saobraćajnu nesreću
ČETIRI osobe poginule su danas kada je vozač automobila koji je krenuo pogrešnim pravcem na autoputu Merit Parkveju u američkoj saveznoj državi Kontktikat i naleteo na kombi, a nakon nesreće jedna strana auto-puta je bila zatvorena skoro sedam sati, saopštila je državna policija.
Foto: Shutterstock/Ilustracija
Prema navodima policije, terensko vozilo se kretalo ka severu južnim trakama kada je udario u kombi i zapalio se, preneo je AP.
Državna policija je saopštila da su poginule sve tri osobe u kombiju - muškarci stari 65 i 80 godina i jedna 81-godišnja žena, svi iz Istona, iz Konektikata, kao i vozač terenskog vozila.
Policajac koji je reagovao na mestu nesreće, sudario sa vozilom koje je bilo zaustavljeno na kolovozu sa ugašenim svetlima, dok je vozač pokušavao da pomogne ljudima u direktnom sudaru.
Policajac je zadobio lakše povrede, saopštila je državna policija. Prema navodima državnog ministarstva saobraćaja, zbog vožnje u pogrešnom pravcu 2022. godine dogodilo se 13 nesreća, u kojima su poginule 23 osobe.
BONUS VIDEO: RUSKI LOVAC IZ DRUGOG SVETSKOG RATA: Pogledajte kako leti iznad Sibira
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)
FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".
11. 03. 2026. u 16:26
HAOS U CRNOGORSKOM PARLAMENTU: Prekinuta sednica, poslanici DPS-a opkolili sto predsedavajućeg
SEDNICA Skupštine Crne Gore prekinuta je danas nakon što je predsedavajući u tom momentu potpredsednik parlamneta Boris Pejović (PES) oduzeo reč poslanici opozicione Demokratske partije socijalista Aleksandri Vuković Kuč.
11. 03. 2026. u 17:06
"U HRVATSKOJ IRANSKA TERORISTIČKA JAZBINA" Milanović ljut na Izraelca: "Braco, ovo je Zagreb - ne Tel Aviv!"
PREDSEDNIK Hrvatske Zoran Milanović komentarisao je navode izraelskog ambasadora Gerija Korena da se usred Zagreba nalazi teroristička jazbina u iranskoj ambasadi.
11. 03. 2026. u 13:59
Komentari (0)