HAMAS NE POPUŠTA: Nema pregovora, ni razmene talaca dok...
ZVANIČNIK Hamasa Osama Hamdan izjavio je danas da neće biti pregovora, ni razmene talaca dok ne prestane izraelska agresija na Pojas Gaze.
Foto: Profimedia
- Mi smatramo da je izraelski premijer Benjamin Netanjahu u potpunosti odgovoran za živote izraelskih talaca i za ometanje sklapanja sporazuma o razmeni - rekao je Hamdan na konferenciji za novinare, prenosi Rojters.
Tokom sedmodnevnog primirja, palestinska militantna grupa je oslobodila više od 100 izraelskih talaca iz Pojasa Gaze.
BONUS VIDEO: VAZDUŠNI NAPAD NA STAMBENI KOMPLEKS: Izraelci bombardovali stambene zgrade u Kan Junisu
Preporučujemo
"TEK ĆETE VIDETI NA VIDOVDAN ŠTA IMAMO DA POKAŽEMO" Vučić: Samo su nam jednu raketu videli, pola sveta okrenuše naopačke
PREDSEDNIK Republike Srbije Aleksandar Vučić tokom posete Kuli istakao je da će na Vidovdan vojska pokazati novo naoružanje.
26. 03. 2026. u 15:56
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
IRAN POSLAO JAVNU PORUKU SRBIJI: "Vi i mi smo simbol otpora i prkosa - ostaćemo jaki i ujedinjeni"
"OD BEOGRADA do Teherana, vidljiv je isti obrazac nasilja i nepoštovanja međunarodnog prava i ljudskih života."
25. 03. 2026. u 20:54
Komentari (0)