"AKO BI POSTOJAO NAČIN DA RUSIJA BUDE UNIŠTENA..." Zaharova reagovala na signale iz Bele kuće - "SAD bi to odmah učinile!"
AKO bi postojao način da Rusija bude uništena ili da bude preuzeto sve na ovom svetu, SAD bi to odmah uradile, smatra portparolka ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marija Zaharova.
Foto: Tanjug/Alexander Demyanchuk/TASS Host Photo Agency Pool via AP
Ona je tako prokomentarisala izjavu sekretarke za štampu Bele kuće Karin Žan Pjer da, kad bi postojao način da se Rusija spreči da učestvuje u Savetu bezbednosti UN, SAD bi ga odmah iskoristile, prenosi RIA Novosti.
- Kad bi postojao način da se zauzme sva nafta, sav gas, sve zlato, svi dijamanti, sva voda za piće i sve na svetu, oni bi to odmah učinili. Kad bi postojao način da zauzmu univerzum, i to bi takođe odmah učinili. Takvog načina, hvala Bogu, jednostavno nema - napisala je Zaharova na Telegramu.
Sekretarka za štampu Bele kuće Karin Žan Pjer izjavila je prethodno da, kad bi postojao način da se Rusija spreči da učestvuje u Savetu bezbednosti UN, SAD bi ga odmah iskoristile, prenosi RIA Novosti.
Prema njenim rečima, SAD sada ne vide takvu mogućnost i stoga će nastaviti da traže izolaciju Moskve na međunarodnom planu.
Preporučujemo
RAT U UKRAJINI: Sulucki - Nimberški tribunal plače za njima; Sramna izjava Zalužnog - Ruse treba ubijati, ubijati
16. 12. 2022. u 07:21 >> 22:33
NIKAD JAČI UDARAC ZA RUSE OD POČETKA RATA: Ukrajinske rakete letele više od 1.300 km, pogođena ključna fabrika (VIDEO)
UKRAJINA je u subotu uveče pogodila jedno od strateški najznačajnijih odbrambenih postrojenja Rusije, napavši Votkinski mašinski zavod u udaljenom regionu, skoro 1.300 kilometara od ukrajinske granice - što predstavlja najdublji udar ikada izveden ukrajinskim oružjem domaće proizvodnje.
25. 02. 2026. u 12:25
CEO REGION JE ZGROŽEN! Evo šta je uradila takmičarka lažne države Kosovo kada je videla Srpkinju na pobedničkom postolju
BRUKA i sramota na jednom od evropskih takmičenja u tekvondou za mlade u Sarajevu!
25. 02. 2026. u 11:35
"NEMA KO DA NASEČE DRVA": Rusko selo izgubilo skoro sve muškarce u ratu u Ukrajini
U RIBARSKOM selu Sedanka, na ruskom dalekom istoku, svakodnevni život je bio težak i pre rata u Ukrajini. Većina kuća nema osnovnu infrastrukturu, kao što su voda, unutrašnji toaleti ili centralno grejanje, iako zimske temperature često padnu i na -10 stepeni Celzijusa.
24. 02. 2026. u 09:43
Komentari (5)