DEVOJKU (16) SILOVALO 400 MUŠKARACA? Prosila na autobuskoj stanici, a onda joj se život pretvorio u pakao
JEDNA 16-godišnja devojčica, beskućnica iz zapadne Indije, tvrdi da su je silovale stotine muškaraca.
FOTO: Depositphotos
U izveštaju Si-En-Ena se podseća da je ovo, po svemu sudeći, najnoviji u nizu zastrašujućih slučajeva seksualnog nasilja u Indiji i navodi da su lokalne vlasti uhapsile najmanje sedam muškaraca posle njene optužbe.
U izjavi koju je 11. novembra dala indijskom odboru za zaštitu dece, ova devojčica, koja je bila beskućnica, navela je da ju je silovalo 400 ljudi u okrugu Bid u državi Maharaštra, izjavio je predsednik tog odbora Abhaj Vitalrao Vanave.
Ona je u žalbi navela da su među silovateljima bila i dvojica policajca, rekao je Vanave i precizirao da je devojčica prosila na autobuskoj stanici kada su je trojica muškaraca navodno prisilila na seksualni rad.
- Iako bi broj navodnih silovatelja bilo teško potvrditi, devojka bi mogla da identifikuje najmanje 25 navodnih počinilaca - rekao je Vanave, navodeći da je devojčica ranija pokušala da podnese prijavu policiji protiv jednog čoveka koga je optužila za premlaćivanje, međutim, policajci nisu registrovali njenu prijavu.
BONUS VIDEO: KAKO PROVERITI RADNI STAŽ: Jelica Timotijević iz PIO fonda u novoj epizodi Ft1P
Preporučujemo
POLICAJAC OPTUŽEN ZA SILOVANjE DEVOJČICE: Suspendovan pripadnik britanske interventne
16. 11. 2021. u 15:29
TRAMP NACRTAO NOVE METE, PRETI OD AMERIKE DO EVROPE! Šok u Karakasu, potpuni zaokret Madurove potpredsednice
SAD su u subotu u vojnoj akciji u Karakasu otele predsednika Venecuele Nikolasa Madura i njegovu suprugu Siliju Flores, koji su sprovedeni u Gradsku pritvorsku jedinicu u Njujorku, gde će im se suditi po optužnici za krijumčarenje narkotika. Pratimo uživo najnoviji razvoj događaja nakon dramatične američke operacije u Venecueli.
05. 01. 2026. u 08:27 >> 09:38
MADURO SE NA ENGLESKOM OBRATIO AMERIČKIM AGENTIMA: Pogledajte šta im je rekao (VIDEO)
PREDSEDNIK Venecuele Nikolas Maduro je helikopterom stigao na Menhetn, nakon čega je konvojem prebačen u Pritvorski centar (MDC) u Bruklinu, ozloglašeni zatvor opisan kao „odvratan“ sa „zastrašujućim“ uslovima. Tamo su ostali pevač R. Keli, Gislejn Maksvel i Sem Bankman-Frid.
04. 01. 2026. u 08:58
U VENECUELI 4.000 HRVATA : Strah, svuda tišina puna tenzije
U VENECUELI živi 4.000 osoba hrvatskog porekla koje posle noćašnjeg američkog napada na glavni grad Karakas, zatvorene u kućama, čekaju dalji razvoj događaja, rekla je u subotu Hini predstavnica hrvatske zajednice u toj južnoameričkoj zemlji.
03. 01. 2026. u 18:47
Komentari (0)