SRBIN PREVOZIO MIGRANTE U BUGARSKOJ: U Saobraćajnoj nesreći poginuo migrant dok je 16 povređeno
20. 03. 2023. u 23:21
U SAOBRAĆAJNOJ nesreći koja se dogodila juče na autoputu u blizini Sofije u Bugarskoj, poginuo je jedan migrant, a 16 je povređeno.

Foto T.N.
Vozilo sa migrantima iz Avganistana, kako javljaju bugarski mediji, vozio je državljanin Srbije.
Policija je nakon dobijanja dojave pojurila za vozilom stranih registarskih oznaka u kojem su se nalazili migranti kako bi ga zaustavili. U pokušaju da izbegne policijsku proveru vozila u kojem su bili migranti, vozač je izgubio kontrolu nad vozilom i udario u betosnku ogradu.
Državljanin Srbije koji je učestvovao u ovoj saobraćajnoj nesreći je priveden, dok su povređeni migranti zbrinuti u lokalnim bolnicama.
Preporučujemo

OVO JE MUŽ KOJI JE UBIO ŽENU I DETE, PA SEBE: Tragedija koja je ostavila Pančevo bez reči (FOTO)
POLICIJA je u stanu u Ulici oslobođenja u Pančevu pronašla tri tela, a kako je potvrđeno u Višem javnom tužilaštvu u tom gradu, reč je o ruskim državljanima.
06. 06. 2023. u 15:06

OVO JE MUŠKARAC KOJI JE PRETUKAO BEBU I SUPRUGU: Strašno nasilje na Zvezdari, šestomesečno dete ima hematome na glavi
DVADESETŠESTOGODIŠNjA žena je jutros oko osam časova dovela bebu staru šest meseci sa vidljivim povredama u bolnicu u Tiršovoj.
02. 06. 2023. u 18:59

Oglasio se RTS povodom Sejove tužbe
POSLE vesti da je frontmen grupe "Zabranjenog pušenja", Sejo Sekson, podneo tužbu protiv RTS-a, ovim povodom se i RTS oglasio.
07. 06. 2023. u 16:04
Komentari (0)