PRETUKAO STARICU, PA POKUŠAO DA JE SILUJE: Jezivi zločin u Malom Zvorniku, odbranila se od nasilnika
MALOZVORNIČKI policajci , brzim radom, uhapsili su G. P. (39) iz okoline tog mesta, zbog postojanja sumnje da je učino krivično delo silovanje u pokušaju.
Foto: V. Mitrić
On se sumnjiči da je, tokom prošle noći, ušao u kuću osamdesetdvogodišnje žene u okolini Malog Zvornika, zadao joj više udaraca i pokušao da je siluje.
Po nalogu Višeg javnog tužilaštva u Šapcu, osumnjičenom je određeno zadržavanje do 48 časova i on će, uz krivičnu prijavu, biti priveden tužiocu.
Tužilac će, posle saslušanja, da odluči da li će od sudije za predhodni postupak da zatraži određivanje pritvora osumnjičenog.
Kako "Novosti" saznaju drama se odvijala u jednom od sokaka sela Brasine, nadomak Zvornika.
Starica i duplo mlađi meštanin su komšije. Prema našim saznanjima, imaju, od ranije, neke nerazjašnjene imovinsko-pravne odnose. Osumnjičeni je, kako smo obavešteni, "otišao kod starice i posle udaranja, kako je je navela policija, pokušao je da je siluje".
- Starica se žustro borila protiv kabadahije i nasilnika, jaukala je i zapomagala, što je, srećom, čuo komšija, koji je pretrao kod starice kući i zatekao scenu u kojoj mlađi komšija pokušava da je siluje - saznajemo u komšiluku.
- Komšija je pozvao policiju, koja je brzo stigla i osumnjičenom stavila lisice na ruke.
Starica je, i dalje, "van sebe". Nije mogla ni da nasluti ovako nešto, kao i drugi meštani. Uhapšeni nije poznat bio policiji ni po kakvim izgredima.
BONUS VIDEO: "BIO JE JEDINAC, ZAŠTO MI GA BOG UZE" - Lelek i suze Andrijine majke
Preporučujemo
OVO JE ĆERKA JOVANA MEMEDOVIĆA: Retko je viđamo, a krasi je IZRAZITA lepota
09. 08. 2022. u 08:33
UŽAS U CENTRU BEOGRADA: Muškarac ušao u radnju, iznenada se srušio i preminuo na mestu
09. 08. 2022. u 12:32
KOLIKO BI TREBALO DA STAVITE U KOVERTU "DA SE NE OBRUKATE" Od cifre da se zavrti u glavi, detaljna računica
CENA stolice na svadbama u Srbiji ove sezone košta i do 120 evra po gostu, a u kovertu ne bi trebalo staviti manje od 100 evra, "da se ne osramotite" gde god da ste na veselju - nevažno da li u Beogradu, Vranju, Subotici, Loznici, Boru...
24. 03. 2026. u 22:24
PROVOCIRALI NA GODIŠNjICU NATO AGRESIJE: Uhapšena četvorica Albanaca u Srbiji, pogledajte snimke (VIDEO)
PRIPADNICI Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije uhapsili su na teritoriji Republike Srbije A. S. (1989), E. V. (1984), E. G. (1978) i A. C. (2005) državljane Republike Albanije zbog postojanja osnova sumnje da su izvršili krivično delo izazivanje nacionalne, rasne i verske mržnje i netrpeljivosti.
24. 03. 2026. u 20:17
"IMA ŽIVOTA I BEZ EU - ONA JE SAMO SENZACIJA" Milanović iznenadio izjavom: "Ona je fasada i nadogradnja, i to dok traje..."
HRVATSKI predsednik Zoran Milanović primio je danas u Zagrebu makedonsku predsednicu Gordanu Siljanovsku Davkovu i poručio da proces pristupanja njene zemlje predugo traje, da ne može da daje savete, ali da ima života i bez Evropske unije (EU).
25. 03. 2026. u 10:29
Komentari (0)