DETALJI SAOBRAĆAJNE NESREĆE NA IBARSKOJ: "Audi" podleteo pod šleper, mladić teško povređen
MLADIĆ iz Čačka M. Š. teško je povređen u sudaru koji se dogodio u noći između ponedeljka i utorka na Ibarskoj magistrali, u mestu Donja Gorevnica kod Čačka. Nesreća se dogodila kada je automobil “audi4” bukvalno podleteo pod kamion, odnosno šleper.
V. ILIĆ
Povređenog mladića ekipe Hitne pomoći su, nakon što su ga iz smrskanog automobila izvukli vatrogasci, prevezle su u Opštu bolnicu u Čačku.
- Pacijent je trenutno stabilnog stanja, sa višestrukim povredama smešten na odeljenju intenzivne nege – rekla je dr Biljana Kočović iz Urgentnog centra čačanske bolnice.
Kako smo saznali, do udesa je došlo kada je vozač putničkog automobila iz za sada neutvrđenih razloga prešao u suprotnu traku i direktno se sudario sa teretnim vozilom koje mu je dolazilo u susret. Pretpostavlja se da je mladić zaspao za volanom, i tako izgubio kontrolu nad vozilom.
Preporučujemo
VREME NAM PRIREĐUJE OBRT: Vremenska prognoza najavljuje veliki pad temperature
02. 11. 2021. u 15:41
UHAPŠEN NOVOSAĐANIN ZBOG PRIPREMANjA UBISTVA: Crnogorac bio na meti
10. 12. 2025. u 17:42
VELIKO UPOZORENjE VUČIĆA: Za godinu i po dana suočićemo se sa velikim ratom, niko više ne želi da sluša drugu stranu
PREDSEDNIK Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas, na forumu "GLOBSEC BELTALKS: Beogradski ekonomski razgovori", da više nema racionalnosti u međunarodnoj politici i da se uskoro sprema veliki sukob.
09. 12. 2025. u 20:57
NOVO REŠENjE ZA UKRAJINU: Evropa pravi plan u slučaju da se SAD povuku iz konflikta
EVROPSKE diplomate pripremaju scenario podrške Ukrajini u slučaju povlačenja SAD iz konflikta, prenosi Blumberg, pozivajući se na izvore.
07. 12. 2025. u 13:19
Završio glumu, pa radio na mešalici, rat ga udaljio od ljubavi - životni put Jova Maksića
DETINjSTVO glumca Jova Maksića oblikovalo se u maloj seoskoj sredini podno Dinare, u selu Plavno kod Knina, gde je porodica živela zbog očevog svešteničkog službovanja. Rani period života opisuje kao vreme potpune slobode i radosti, kada je gotovo čitavo selo bilo prostor za igru i maštarije. U takvoj atmosferi formirala se njegova emotivna struktura — vezanost za zajednicu, toplina porodičnih odnosa i zahvalnost za jednostavne stvari.
07. 12. 2025. u 11:41
Komentari (0)