DOKTOR KON PROGOVORIO O OSTAVCI: "Da li neko misli da će korona nestati ako ja napustim Krizni štab?"

EPIDEMIOLOG i član Kriznog štaba dr Predrag Kon gostovao je u “Usijanju” na Kurir televiziji i govorio o novim merama.

ДОКТОР КОН ПРОГОВОРИО О ОСТАВЦИ: Да ли неко мисли да ће корона нестати ако ја напустим Кризни штаб?

Foto: Tanjug/Rade Prelić

Kon se osvrnuo i na ranije najave da će napustiti Krizni štab ako dođe do popuštanja mera.

Moja blanko ostavka je na stolu

- Popuštanja mera nema. Moja blanko ostavka je tu i podrazumeva da je urađeno nešto što je protivno razumu. To se nije desilo. Da li neko misli da će korona proći ako ja dam ostavku - rekao je Kon.

Kon je rekao da nema dilemu da će korona uskoro da prestane.

- Narednih dana u Beogradu biće smanjenje, ali najveći problem su nam bolnice jer nemamo gde da smestimo pacijenete. Zdravstveni sistem je toliko opterećen da mnogi čekaju na intervenciju koja nema veze sa koronom - rekao je Kon.

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (4)

UPRAVLJANI RAST NASUPROT LINEARNOJ DOBITI: Gde investiraju banke koje menjaju tržišnu dinamiku?