OVO JE NEVEROVATAN FENOMEN: Iguman Sava Janjić oduševljen što je Srbija otvorila vrata stranim državljanima da se vakcinišu

Новости онлине

28. 03. 2021. u 20:56

IGUMAN manastira Visoki Dečani Sava Janjić pohvalio je uspehe Srbije po pitanju vakcinacije, posebno istakavši činjenicu da je naša zemlja otvorila vrata i strancima koji žele da se imunizuju.

ОВО ЈЕ НЕВЕРОВАТАН ФЕНОМЕН: Игуман Сава Јањић одушевљен што је Србија отворила врата страним држављанима да се вакцинишу

Arhiva Novosti / Foto: A. Stanković

- Neverovatan fenomen, dok se mnoge zemlje bore da čak i započnu svoj program vakcinacije, Srbija otvorila je vrata mnogim stranim državljanima kojima nude besplatnu vakcinaciju i izbor između zapadnih i istočnih vakcina. Kao druga država u Evropi sa stopom vakcinacije po stanovniku, nakon Velike Britanije, Srbija je takođe prva država na kontinentu koja je organizovala program imunizacije za migrantsku populaciju - napisao je iguman Sava Janjić na Tviteru. 

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

AMERIKANCI PIŠU: Srbija prva nabavila hipersonične balističke rakete u Evropi, revolucija u povećanju vatrene moći (FOTO)

FOTOGRAFIJE koje prikazuju lovački avion MiG-29 Ratnog vazduhoplovstva Srbije sa dve balističke rakete CM-400AKG kineske proizvodnje ukazuju na to da je Srbija postala drugi strani korisnik ovog tipa raketa, što značajno menja ranije veoma ograničene udarne mogućnosti ovih aviona, piše američki specijalizovani magazin "Militari voč" u tekstu pod nazivom "Prve hipersonične balističke rakete u Evropi: Srpski lovci MiG-29 integrisali kinesko naoružanje za revolucionarno povećanje vatrene moći".

11. 03. 2026. u 16:26

Komentari (1)

ČUDO IZ NORVEŠKE NE STAJE: Žuta horda se ne plaši nikoga, sledeća meta je lisabonski Sporting