SUTRA SLEDI VELIKI PREOKRET! Prognoza će vas obradovati, evo šta kažu iz RHMZ

NA planinama u Srbiji je u prethodna dva dana palo i do dvadeset centrimetara snega, a zabeleli su se i niži predeli zemlje.

СУТРА СЛЕДИ ВЕЛИКИ ПРЕОКРЕТ! Прогноза ће вас обрадовати, ево шта кажу из РХМЗ

Foto: Tanjug/Nikola Anđić

Prognoza sa sutra ipak predviđa sasvim drugačije vreme nego koje očekujemo u ovo godišnje doba.

Na sajtu Republičkog hidrometeorološkog zavoda stoji da nas sutra u Srbiji očekuju gotovo prolećne temperature. Jutarnja će biti oko osam stepeni, a najviša dnevna čak 15.

Takođe, smenjivaće se sunce i oblaci, pa je vrlo verovatno da će padati i kiša. Slično vreme očekuje nas i prekosutra u sredu 30. decembra, tako da pravu zimu, sem na planinama, do kraja ove godine teško da ćemo videti.

(Objektiv)

Pratite nas i putem iOS i android aplikacije

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

UDARNO: Zelenski tvrdi da je Lukašenko prihvatio ultimatum

KOMUNIKACIONA oprema za koju Ukrajina tvrdi da je pomagala u podršci ruskim napadima dronova sa teritorije Belorusije prestala je da radi, rekao je predsednik Ukrajine Vladimir Zelenski novinarima danas, nekoliko dana nakon što je izdao ultimatum beloruskom predsedniku Aleksandru Lukašenku.

24. 06. 2026. u 18:41

Komentari (0)

OVO SU SVI ČEKALI! Kreće nokaut faza, verujemo u jednog od domaćina